خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی سپاهان: این تیم مشکل روحی دارد

سرمربی سپاهان: این تیم مشکل روحی داردبه گزارش ایرنا، ‘ منصور ابراهیم ‌زاده ‘ روز پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با نفت تهران از هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور افزود: در این راستا در ادامه مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور از خدمات مشاور روانشناسی که پیشتر در تیم فوتبال ذوب‌آهن در کنار من و سایر اعضای کادرفنی بود، استفاده خواهیم کرد.
وی ادامه داد: سپاهان همیشه جایگاه خوبی در فوتبال ایران داشته است و باید با باور این موضوع برای موفقیت این تیم تلاش کنیم.
تیم فوتبال سپاهان با کسب نتایج ضعیف در فصل جاری لیگ برتر باشگاه های کشور تا پایان هفته بیست و دوم این رقابت ها با 20 امتیاز در مکان سیزدهم جدول قرار دارد.
رقابت های فوتبال ایران با حضور 16 تیم در حال برگزاری است.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به برگزاری تمرین های مناسب برای تیم سپاهان تاکید کرد: باید همه به سپاهان کمک کنیم و نفرات مناسبی در تیم داشته باشیم.
ابراهیم زاده یاد آور شد: پس از جدا شدن کرانچار سرمربی کروات این تیم، کریم قنبری به عنوان مربی در تیم حضور داشت و محمود کریمی دیگر دستیار کرانچار نیز با درخواست خود از این تیم جدا شد.
وی افزود: همچنین در ادامه عباس سروری که سابقه مربیگری در تیم های پایه فوتبال سپاهان را دارد به کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اضافه کردیم و از تجربیات محمود یاوری پیشکسوت فوتبال سپاهان به عنوان مدیر فنی کمک می گیریم و در این شرایط از هر سپاهانی که فکر می کند می تواند به این تیم کمک کند، استفاده می کنیم.
سرمربی سپاهان همچنین با اشاره به دیدار تیم سپاهان با پرسپولیس تهران در هفته گذشته گفت: در آن دیدار تیم حریف راحت شوت ‌زنی می کرد و ما باید نقاط ضعف خود را برای دیدارهای آینده از بین ببریم.
وی ادامه داد: در 2 دیدار گذشته تیم ما چند مصدوم داشت در صورتی که سایر تیم ها چنین شرایطی ندارند و اگر این شرایط تغییر نکند، برای ما مشکل ساز می شود.
ابراهیم زاده در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد اینکه تیم نفت در نیمه دوم گلزنی می کند، اظهار کرد: از تیم حریف شناخت کامل دارم و همه تلاش‌ خود را برای موفقیت در این دیدار به کار خواهم بست.
وی با بیان اینکه این تیم سپاهان در دفاع و حمله مشکل دارد، گفت: اکنون موجودیت سپاهان همین است و نهایت می توانیم یک یا 2 بازیکن دیگر اضافه کنیم.
ابراهیم زاده ابراز امیدواری کرد: مصدومیت علی محمدی، مسعود حسن‌زاده و رسول نویدکیا بازیکنان تیمش هر چه زودتر برطرف شود و این بازیکنان بتوانند سپاهان را در دیدارهای آینده کمک کنند.
سرمربی تیم سپاهان، مشکل روحی و روانی این تیم را جدی دانست و افزود: وقتی همه برای موفقیت تلاش می کنند بنابر این وقتی این اتفاق نیفتد، بار روانی افزایش می یابد که ما باید هرچه سریع تر این مشکل را در تیم خود برطرف کنیم.
وی افزود: خط دفاع و دروازه سپاهان نسبت به سال گذشته تغییر کرده و تلاش من این است شرایط خوبی را در مسابقه و تمرین به وجود آورم و عدم گلزنی بازیکنان به دلیل استرس و مشکلات روحی روانی بوده که باید در بازیکنان تقویت شود.
ابراهیم زاده با تاکید بر اینکه همه باید به سپاهان انرژی مثبت دهند، گفت: این انرژی به نوشتن و گفتن نیست بلکه همه باید این شرایط را بهبود بخشند، حس مثبتی برای بازی در نقش جهان دارم و مطمئن هستم هواداران نیز حضوری گسترده در این دیدار خواهند داشت.
هومن افاضلی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در این نشست حاضر نشد که مسئولان تیم سپاهان علت غیبت وی را سفر زمینی تیم نفت تهران به اصفهان و تاخیر ورود این تیم اعلام کردند.
به گزارش ایرنا، دیدار تیم های سپاهان اصفهان و نفت تهران در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال عصر فردا جمعه 20 بهمن در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
8114/ 2093 ** خبرنگار: امیرحسین اکبری ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.