خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی فوتبال بانوان:بازی تدارکاتی فقط برای ارزیابی بازیکنان است

سرمربی فوتبال بانوان:بازی تدارکاتی فقط برای ارزیابی بازیکنان استبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، مریم آزمون که روز دوشنبه بعد از شکست 2 بر صفر تیم ملی فوتبال زنان برابر تیم جوانان در دیداری تدارکاتی سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: صبح امروز تیم ملی فوتبال بزرگسالان در یک دیدار تدارکاتی که در سه وقت 25 دقیقه ای برگزار شد، به مصاف تیم جوانان رفت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه قرار است تیم ملی فوتبال جوانان به مسابقات سوچی روسیه اعزام شود و نیاز به بازی تدارکاتی داشت، از این موضوع استقبال کردیم تا بازیکنان را ارزیابی و محک زده و با علم بیشتر نسبت به عملکرد ملی پوشان، آنها را برای اردوهای آتی دعوت کنیم.
آزمون اظهار داشت: با توجه به اینکه بازیکنان در بازی های لیگ برتر حضور داشتند و بلافاصله به اردوی تیم ملی ملحق شدند، 2 جلسه تمرینی را انجام داده و سپس در دیداری که برای تیم ما بیشتر جنبه شناخت و ارزیابی از وضعیت بازیکنان داشت حضور یافتیم؛ نتیجه در بازیهای تدارکاتی برای ما ملاک نیست و بیشتر به نحوه عملکرد بازیکنان توجه داریم.
وی ادامه داد: هدف ما جوانگرایی درتیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال است و با این هدف برنامه های تمرینی خود را پیگیری می کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان با بیان اینکه اردوی بسیار خوبی را برگزار کردیم، گفت: خوشبختانه بازیکنان در شرایط بسیار عالی روحی، روانی و جسمانی در کنار هم تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.
آزمون در پایان گفت: باتوجه به اینکه مسابقات رسمی تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله مقدماتی به میزبانی توکیو و در سال 2020 است، قصد داریم تا تمرینات مستمر و بازیهای تدارکاتی مختلفی را برگزار کرده تا ملی پوشان با آمادگی بالا به این رقابتها اعزام شوند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9129** 1701انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.