خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی مغرب: تیم ما می تواند در جام جهانی روسیه شگفتی ساز شود

سرمربی مغرب: تیم ما می تواند در جام جهانی روسیه شگفتی ساز شودبه گزارش ایرنا، تیم فوتبال مغرب پس از 20 سال به مسابقات جام جهانی راه یافت و با قرار گرفتن در گروه سختی ( B ) با تیم های اسپانیا، پرتغال و ایران هم گروه شد.
‘ اِروِه رِنار ‘ ( Hervé Renard ) جمعه شب در گفت و گو با تلویزیون مغرب افزود: ما در گروه سختی قرار گرفته ایم و در این گروه خیلی ها شانس اسپانیا و پرتغال را زیاد می دانند.
وی قدرت تیم مغرب و تیم فوتبال ایران را برابر ارزیابی کرد و افزود: اینکه در دور اول مسابقات به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنیم، دور از انتظار نیست زیرا برای دستیابی به این هدف عناصر لازم را در اختیار داریم.
سرمربی تیم فوتبال مغرب جام جهانی را مسابقاتی کاملا متفاوت با سایر رقابت ها توصیف کرد و افزود: در این مسابقات همه احتمالات وجود دارد؛ زیرا انگیزه حضور در این مسابقات می تواند همه داده ها را تغییر دهد و اختلاف سطح تیم ها را از بین ببرد.
وی درباره انگیزه خود برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه گفت: من سعی می کنم تجربه دیگری را در بالاترین سطح فوتبال برای خود به دست آورم.
رنار درباره قراردادش با تیم فوتبال مغرب هم گفت: قرار داد من با فدراسیون فوتبال مراکش تمدید شده است اما نمی دانم پس از جام جهانی چه پیش خواهد آمد.
وی با بیان اینکه همواره سعی کرده ام؛ بالاترین سطح فوتبال اروپا را تجربه کنم، افزود: تجربه بدی را که بر من در باشگاه لیل فرانسه گذشت، فراموش نکرده ام، اما همچنان انگیزه مربیگری در یک باشگاه بزرگ اروپایی در من وجود دارد.
سرمربی تیم فوتبال مغرب درباره ‘ مهدی بنعطیه ‘ مدافع تیمش که در تیم یونتوس بازی می کند نیز گفت: او بهترین بازیکنی است که تاکنون داشته ام و حضورش به صعود مغرب به جام جهانی بسیار کمک کرد، بنا بر این منصرف شدن او از خداحافظی با تیم ملی برای ما سودمند است.
تیم فوتبال مغرب در اولین دیدار خود در جام جهانی روسیه روز ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر تیم ایران به میدان می رود.
ملی ‌پوشان کشورمان در دومین دیدار روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم اسپانیا می ‌روند و در سومین دیدار روز ۲۵ ژوئن (۴ تیر ماه ۹۶) در سارانسک مقابل تیم پرتغال صف آرایی می کنند.
2093 **1584** ترجمه: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.