خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی نسف قارشی: دیدار سختی در ورزشگاه آزادی در پیش رو داریم

سرمربی نسف قارشی: دیدار سختی در ورزشگاه آزادی در پیش رو داریمبه گزارش ایرنا ؛ ‘روزیگول بردیف’ در نشست خبری قبل از دیدار با پرسپولیس تهران در لیگ قهرمانان آسیا،اظهار کرد: دیدار سختی را در ورزشگاه آزادی تهران داریم اما هدفمان کسب بهترین نتیجه از این مسابقه است.
وی ادامه داد :هرچند در گروه بسیار سختی قرار داریم اما برای ما که تیم متوسطی هستیم ،بازی با تیم های قدرتمند آسیا افتخار است .
سرمربی تیم فوتبال نسف قارشی ازبکستان اضافه کرد که حاضران در ورزشگاه آزادی به طور حتم بازی خوبی را فردا مقابل پرسپولیس تهران شاهد خواهند بود.
دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و نسف قارشی ازبکستان از دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۷:۱۵ فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
بردیف خطاب به خبرنگاران حاضر در نشست خبری تاکید کرد: تیم جوانی داریم که در لیگ قهرمانان آسیا رقابت سختی در پیش دارد اما امیدواریم به موفقیت های خوبی دست یابیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در این دیدار به دنبال تساوی است یا به پیروزی هم فکر می کند،گفت: همه خواهند دید که دیدار خوب و ایده الی را به نمایش می گذاریم تا حداقل بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم.
سرمربی تیم فوتبال نسف قارشی افزود: تیم های پرسپولیس و السد قطر در گروه ما بسیار قوی هستند که پس از دیدار با این تیم ها می توانیم درباره شانس خود اظهار نظر کنیم.
بردیف درباره شرایط تیمش ،گفت: تیم جوانی داریم که اکثر آنها در تیم المپیک ازبکستان و چند بازیکن نیز در تیم ملی جوانان حضور دارند اما اکنون نمی توانیم درباره کیفیت آنها در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کنم.
وی درباره شیوه بازی این تیم برابر پرسپولیس در دیدار فردا، توضیح داد: وقتی مقابل تیم پرسپولیس بازی می کنیم نمی توانیم از همان ابتدا حمله کنیم .به دنبال سبک دفاعی منطقی هستیم البنه اینکه بگویم تیم ما سراسر حمله است ادعای درستی نیست . باید تلاش کنیم تا نتیجه این دیدار را به حریف واگذار نکنیم.
سرمربی تیم فوتبال نسف قارشی ازبکستان در بخش دیگری از سخنانش،گفت: چهارسال پیش با تیم استقلال در همین ورزشگاه با 50 هزار نفر تماشاگر بازی کردیم و امیدوارم فردا در آزادی با شمار زیادی از تماشاچیان بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
بازیکن تیم فوتبال نسف قارشی ازبکستان هم در این گفت و گو در تائید سخنان سرمربی خود، این تیم را جوان، با انرژی و پرقدرت معرفی کرد و افزود: تیم ما در این دیدار دوندگی بسیاری خواهد داشت و تلاش می کنیم با برنامه ریزی امتیاز لازم را در آزادی بگیریم.
‘اودیل جان’، گفت: از خط حمله پرسپولیس که با حضور گادوین منشا و علی علیپور تشکیل شده، شناخت کافی داریم و خوب می دانیم که چگونه با هم هماهنگ هستند و فضاسازی می کنند و به طور حتم برنامه ریزی برای مهار آنها خواهیم داشت.
برای اگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250**1067** 1701
خبرنگار:رضا رمضانی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.