خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی پرسپولیس: می خواهیم لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی آغاز کنیم

سرمربی پرسپولیس: می خواهیم لیگ قهرمانان آسیا را با پیروزی آغاز کنیم«برانکو ایوانکوویچ» روز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نسف قارشی ازبکستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، گفت: در ایران و حتی در بازی های خارج از خانه برای کسب برتری به مصاف حریفان می رویم.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان پرسپولیس باید با تمرکز کامل به مصاف میهمان خود در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا بروند، گفت: احتمال غافلگیری در دیدار های نخست وجود دارد و نباید به حریف، فرصتی بدهیم.
برانکو با بیان اینکه دیدارهای اخیر نسف قارشی را آنالیز کرده ایم، گفت: آنها در پنج بازی اخیر به چهار پیروزی رسیده اند و یکی از بهترین های لیگ ازبکستان هستند. انتظار دارم برابر تیم سازماندهی شده و قدرتمندی بازی کنیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد شناخت از بازیکنان تیم حریف، اظهار داشت: «عبدالکلیکو» که در لیگ کرواسی بازی می کرد و «دراگانوویچ» که هموطنم است را به خوبی می شناسم.
وی در ادامه به آمادگی و سلامت تمامی بازیکنانش برای دیدار فردا اشاره کرد و گفت: رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس زیاد است. با اینکه دیدار فردا به احتمال زیاد زیر بارش باران برگزار خواهد شد، اما به طور کامل آماده ارائه نمایشی خوب و رسیدن به پیروزی هستیم.
دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و نسف قارشی ازبکستان در جریان هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 17:15 فردا – سه ‌شنبه – در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
این دیدار از گروه سوم برگزار می شود که تیم های الوصل امارات و السد قطر نیز در آن حضور دارند.
سرمربی پرسپولیس در ادامه این نشست خبری با اشاره به اینکه بازی کردن در لیگ قهرمانان آسیا افتخار بزرگی است، عنوان کرد: هواداران یار دوازدهم پرسپولیس در دیدارهای خانگی هستند.البته تجربه نشان داده که بازی نخست و آنهم در خانه می تواند خطرناک بشد.
برانکو ادامه داد: احترام زیادی برای حریفان قائل هستیم، اما در تهران بازی می کنیم و صدرنشین لیگ ایران هستیم و باید برنده شویم.
سرمربی پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه لیگ قهرمانان از امروز آغاز شده است، برای تراکتورسازی و ذوب آهن در دیدارهای امروز آرزوی موفقت دارم و امیدوارم همه نمایندگان ایران روند بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشند.
وی درمورد احتمال بروز مشکلات از سوی هواداران در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: سال ها سرمربی تیم ملی ایران و پرسپولیس بوده ام و در این مدت تنها تعداد اندکی رفتارهای غیر متعارف از تماشاگران دیده ام.یقین دارم که تماشاگران فردا با فرهنگ بالای خود از پرسپولیس بهترین حمایت را خواهند داشت.
برانکو در ادامه به بحث فنی دیدار فردا اشاره کرد و گفت: تمامی جزئیات را در جلسات فنی در اختیار بازیکنان قرار داده ایم و نهایت آنان هستند که در زمین، نتیجه را رقم می زنند.
وی افزود: در لیگ فوتبال اروپا و لیگ قهرمانان آسیا تجربه حضور دارم و می دانم که مهمترین مساله برای رسیدن به موفقیت، اعتماد به نفس و نظم بازیکنان است.
برانکو در پایان گفت: بازیکنان پرسپولیس به خوبی می دانند که قوی ترین تیم ایران را تشکیل داده اند و در هر دیدار فقط پیروزی می خواهند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1067**1545
خبرنگار: رضا رمضانیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.