خانه / دسته‌بندی نشده / سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی: برای موفقیت تلاش می کنیم

سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی: برای موفقیت تلاش می کنیمبه گزارش کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی در نخستین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: با وجود تمام اطلاعاتی که از پراکندگی اماکن برگزاری مسابقات در شهرهای جاکارتا و پالمبانگ و همچنین ضعف ستاد برگزاری بازی ها داریم، اما اطمینان می دهم این ماموریت را به خوبی پشت سر خواهیم گذاشت.
وی تاکید کرد که با هماهنگی کمیته ملی المپیک و مرکز نظارت بر تیم های ملی، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها تیم خوبی به این رقابت ها اعزام می شوند.
در این نشست اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، رئیس فدراسیون دانشجویی، عاطفه اسلامیان مدیر واحد روابط بین الملل، هادی ساعی قهرمان المپیک و عضو هیات اجرایی حضور داشتند.
به گفته رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، این بازی های از 27 مرداد تا 11 شهریور سال 1397 در 40 رشته و با حضور حدود 10 هزار و 500 ورزشکار از کشورهای مختلف آسیایی برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود کاروان ایران با 300 ورزشکار و در 30 رشته در این دوره از رقابت ها شرکت کند.
وی پیشتر اعلام کرده بود: کشورهایی چون چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان در شمار بهترین های ورزش آسیا هستند و ایران در بازی های آسیایی 2018 برای عنوان پنجمی تا هشتمی با کشورهای اندونزی، ازبکستان و تایلند رقابت می کند.
ایران در بازی های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی با 277 ورزشکار و کسب 21 نشان طلا در جایگاه پنجم جدول توزیع مدال ها ایستاد. همچنین در نشست اخیر ستاد عالی بازی ها با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک تصمیم گیری شد تا نفرات و رشته های اعزامی به بازی های آسیایی 2018 تا پایان اسفند ماه مشخص و معرفی شوند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9250**1545انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.