خانه / دسته‌بندی نشده / سلطانی فر:بدنبال کسب مدال دوومیدانی درالمپیک 2020 هستیم

سلطانی فر:بدنبال کسب مدال دوومیدانی درالمپیک 2020 هستیممسعود سلطانی فر درحاشیه برگزاری هشتمین رقابت های دوو میدانی داخل سالن آسیا 2018 تهران با بیان اینکه رقابت های مهمی را درحال برگزاری هستیم، افزود:به فدراسیون دوو میدانی به دلیل میزبانی رقابت های به این مهمی تبریک می گویم ومعتقدم این میزبانی به رشد و توسعه این ورزش مادر در کشور کمک خواهد کرد.
وی درباره وضعیت دوومیدانی کشورمان نیز اظهارداشت: دربرخی ازمواده همانند دو 60متر وضعیت مطلوبی داریم و همانطور که دیدید در این رشته نیز مدال طلا به دونده کشورمان رسید این درحالی است که درسایر مواد این ورزش نیز درآینده خبرهای خوبی به گوش خواهد رسید.
وزیر ورزش وجوانان با اشاره به اینکه براساس ارزیابی کارشناسان استعداد های زیادی دراین رشته درکشورمان وجود دارند، عنوان کرد: خوشبختانه این استعدادها دریک منطقه متمرکز نیست و در سرتاسر کشور شاهد آن هستیم البته دربرخی از مواد همانند پرتاب‌ها، پرش‌ها و دو سرعت شرایط مان نسبت به سایر مواد بهتر است.
سلطانی فر با توجه به جذب مربیان خوب دو ومیدانی برای پرورش استعدادهای کشورمان،اظهار کرد: درحال حاضر مربیان خوبی برای هدایت دو ومیدانی کاران جذب شده اند و با این شرایط گام بلندی را برای بازی‌های آسیایی جاکارتا برخواهیم داشت .
وی با تاکید بر اینکه باید در رشته‌های مادر ازجمله دو و میدانی کارهای اساسی انجام دهیم تصریح کرد: ‌هدف ما در المپیک 2020 توکیو این است که در رشته‌های دیگراز جمله این رشته نیز مدال گرفته و بر روی سکو برویم.
سلطانی فر در ادامه به موفقیت های والیبال نیز اشاره کرد وافزود: همانطور که در والیبال به شرایط مطلوبی در جهان دست پیدا کردیم در سایر رشته های توپی نیز درصدد هستیم به این مهم دست پیدا کنیم.
هشتمین دوره رقابت های دو و میدانی داخل سالن آسیا 2018 تهران روز گذشته آغاز شده و این رقابت ها فردا به پایان می رسد.
دراین رقابت ها 320 ورزشکار شرکت کرده و در 13 ماده دو و میدانی با یکدیگر رقابت می کنند.
ورزشی.**9144**1440
خبرنگار:سعید قهرمانی** گلشنانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.