خانه / دسته‌بندی نشده / سلطانی فر: ورزش بانوان کشورهای اسلامی را احیا می کنیم

سلطانی فر: ورزش بانوان کشورهای اسلامی را احیا می کنیمبه گزارش ایرنا به نقل از وزارت ورزش و جوانان؛ سلطانی فر روز شنبه در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه گفت: ایران ارتباطات بین المللی گسترده ای با کشورها و مجامع ورزشی جهانی و سازمان های مسئول در دو حوزه جوانان و ورزش دارد.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اجلاس اخیر سازمان همکاری کشورهای اسلامی در باکو پایتخت آذربایجان گفت: در این اجلاس با رایزنی های گسترده دولت و وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد عضویت جمهوری اسلامی ایران در جمع پنج کشور عضو شورای وزیران سازمان همکاری کشورهای اسلامی پذیرفته شد.
وی درباره حمایت از ورزش بانوان کشورهای مسلمان تصریح کرد: ایران در این حوزه پیشتاز است و بعد از موفقیت بین المللی برای تصویب حضور بانوان بسکتبال ایران و مسلمان با پوشش اسلامی در میادین جهانی توانستیم در رشته سه گانه هم زمینه حضور بانوان ورزشکار مسلمان را در میادین بین المللی فراهم کنیم.
سلطانی فر تاکید کرد: با جدیت به دنبال حفظ و احیای حقوق زنان ورزشکار مسلمان در میادین بزرگ ورزشی مانند المپیک، بازی های آسیایی و رویدادهای معتبر دیگر با رعایت حدود فرهنگی و شرعی هستیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1528**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.