خانه / دسته‌بندی نشده / سه چراغ سفید نخستین نماینده زن تاریخ وزنه برداری ایران

سه چراغ سفید نخستین نماینده زن تاریخ وزنه برداری ایرانبه گزارش ایرنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا روزهای 3 تا 10 اردیبهشت جاری به میزبانی شهر «اورگنج» ازبکستان در حال برگزاری است.
پیکارهای وزنه برداری گروه A دسته 58 کیلوگرم دختران در رده سنی نوجوانان از ساعت 15:30 امروز در شهر اورگنج ازبکستان آغاز شد و محمودیان توانست وزنه های 40، 45 و 48 کیلوگرم را در حرکات یک ضرب بالای سر ببرد و در حرکات یک ضرب در رده نهم قرار گرفت.
وی حرکات دو ضرب را با وزنه 45 کیلوگرم آغاز خواهد کرد.
در این بخش «کیم گیونگ» از کره شمالی با 91 کیلوگرم اول شد، «ماهادو هانگاندی» از هند با رکورد 79 کیلوگرم نقره گرفت و «دسا سانتوس» از فیلیپین با بلند کردن وزنه 78 کیلوگرمی سوم شد.
همچنین فردا (جمعه) از ساعت 11:30 به وقت ایران «مهدیه کلالی» به عنوان دومین نماینده ایران در پیکارهای وزنه برداری قهرمانی دختران نوجوان آسیا روی تخته خواهد رفت. او در گروه B دسته 69 کیلوگرم نوجوانان باید با 6 وزنه بردار از کشورهای مغولستان، چین تایپه، سوریه و هند رقابت می کند.
مهدیه کلالی با رکورد ورودی 81 کیلوگرم در این مسابقات حضور خواهد داشت.
روز جمعه نیز «الناز باجلانی» از ساعت 17:30 به وقت تهران با 11 وزنه بردار نوجوان دسته 63 کیلوگرم گروه A به رقابت خواهد پرداخت. او با رکورد ورودی 130 کیلوگرم در جدول در رده هشتم قرار دارد.
روز یکشنبه نهم اردیبهشت و از ساعت20:30 دقیقه به وقت تهران «سید نرگس میرزکی» آخرین نماینده وزنه برداری دختران ایران در وزن به اضافه 75 کیلوگرم رده سنی نوجوانان با هشت وزنه بردار دیگر در گروه A مسابقه می دهد.
میرزکی با رکورد ورودی 182 کیلوگرم در این مسابقات، به مصاف حریفان خواهد رفت.
ورزشی**1067**انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.