خانه / دسته‌بندی نشده / سه کاراته کا کرمانشاهی به لیگ جهانی هلند اعزام شدند

سه کاراته کا کرمانشاهی به لیگ جهانی هلند اعزام شدندناصر محمدصالحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مهدی خدابخشی، سامان حیدری و محدثه آقایی سه کاراته کای کرمانشاهی هستند که با عضویت در تیم های ملی آقایان و بانوان کاراته ایران رهسپار لیگ جهانی شدند.
وی ادامه داد: خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم، حیدری در وزن 84+ کیلوگرم و آقایی نیز در وزن 68+ کیلوگرم سه نماینده کاراته کرمانشاه در لیگ جهانی خواهند بود.
محمدصالحی افزود: مرحله سوم لیگ جهانی سال 2018 به مدت سه روز از 25 تا 27 اسفند به میزبانی شهر روتردام هلند برگزار می شود.
رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه یادآور شد: سیدشهرام هروی به عنوان سرمربی و شهاب سلطانی و حسین روحانی به عنوان مربی اعضای کادر فنی تیم ملی آقایان و لیلا بهرامی به عنوان سرمربی و نادره آقایی به عنوان کادر فنی تیم کاراته بانوان ایران در لیگ جهانی را تشکیل می دهند.
وی افزود: سعید احمدی و هامون درفشی پور 2 کاراته کا دیگر استان بودند که به دلیل مصدومیت امکان حضور در لیگ جهانی را از دست دادند.
محمدصالحی در پایان با ابراز رضایت از وضعیت آمادگی هر سه ملی پوش کرمانشاهی، گفت: بدون شک هر سه کاراته کا کرمانشاهی شانس کسب مدال در این رقابت ها را دارند و امیدوارم بتوانند با نشان دادن قابلیت و شایستگی های خود صاحب مدال شوند.
سومین مرحله لیگ جهانی کاراته در سال 2018 از روز جمعه 25 اسفند ماه در شهر روتردام هلند و با حضور 673 کاراته کا از 74 کشور آغاز و تا یکشنبه 27 اسفند ادامه می یابد.
در استان کرمانشاه بالغ بر 15 هزار ورزشکار خانم و آقا زیرنظر هیات کاراته فعالیت می کنند.
7458/8066انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.