خانه / دسته‌بندی نشده / سپک تاکرا در ایران روند رو به رشدی داشته است

سپک تاکرا در ایران روند رو به رشدی داشته استبه گزارش ایرنا از کمیته ملی المپیک؛ رئیس کنفدراسیون سپک تاکرا آسیا و دبیر کل فدراسیون جهانی که در ایران به سر می برد، روز سه شنبه با حضور در کمیته ملی المپیک با صالحی امیری دیدار و گفت وگو کرد.
در این نشست صالحی امیری خواستار همراهی هر چه بیشتر فدراسیون جهانی با سپک تاکرای ایران شد وبا اشاره به فعالیت های صورت گرفته برای اعزام کاروانی منسجم و آماده به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا از نهایی شدن ترکیب کاروان طی 10 روز آینده خبر داد.
وی افزود: خوشبختانه اعزام تیم سپک تاکرا که امیدواری زیادی نیز به مدال آوری آن در بازی ها وجود دارد، نهایی شده اما در خصوص تعداد نفرات اعزامی و همچنین بحث حضور بانوان منتظر تشکیل جلسه ستاد عالی با حضور وزیر ورزش و سرپرست کاروان هستیم.
صالحی امیری خطاب به بن قادر گفت: انتظار ما از شما به عنوان رئیس فدراسیونی مقتدر، این است که نگاه ویژه ای به این رشته در ایران داشته باشید تا بتوانیم با همکاری هم به عنوان محور فعالیت های منطقه ای در راه آموزش و گسترش و توسعه این رشته فعالیت کنیم.
بن قادر نیز در این نشست اظهار داشت: انگیزه، تلاش و اراده ایرانیان ستودنی است و در تمامی نشست های کنفدراسیون آسیا و جهان از ایران به عنوان الگویی برای این رشته یاد می کنم.
وی اظهار داشت: هدف فدراسیون جهانی و آسیایی حمایت از این رشته است و شک ندارم بزودی ایران پایگاه قدرتمند علمی، تمرینی و آموزشی سپک تاکرا در آسیا و منطقه خواهد شد.
رئیس فدراسیون جهانی ابراز امیدواری کرد، تیم سپک تاکرای ایران در بازی های آسیایی پیش رو یکی از سکوهای قهرمانی را کسب کند.
در این نشست «علی فولادی» از مسئولان پیشین این رشته و دبیر انجمن سپک تاکرای ایران به عنوان عضو کادر برگزاری مسابقات سپک تاکرای بازی های آسیایی انتخاب و مقرر شد به عنوان عضو ویژه، نظارت بر مسابقات را بر عهده داشته باشد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1528**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.