خانه / دسته‌بندی نشده / سپیدرود و فولاد به تساوی بدون گل رسیدند

سپیدرود و فولاد به تساوی بدون گل رسیدندبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و فولاد خوزستان در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 18 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد.
این دیدار در حالی برگزار می شد که تیم سپیدرود در صورت کسب تساوی یا پیروزی از این دیدار خانگی، در لیگ برتر باقی می ماند و از سوی دیگر فولاد خوزستان نیز امید زیادی داشت تا از این دیدار خارج از خانه امتیاز بگیرد.
نیمه نخست با بازی تهاجمی بازیکنان سپیدرود همراه بود که از امتیاز میزبانی برخوردار بودند، اما بازیکنان فولاد تلاش داشتند تا با فشار بر بازیکنان حریف، مانع از بازی سازی آنها شوند. در حالی که توپ و میدان در اختیار سپیدرود بود، اما این تیم نتوانست از حملات خود نتیجه بگیرد و نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.
با شروع نیمه دوم، فولاد خوزستان تا حدودی از لاک دفاعی خارج شد و تلاش کرد تا حملاتی را بر روی دروازه سپیدرود طراحی کند.
با این حال از دقیقه 60 به بعد، بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و بازیکنان دو تیم نتوانستند از موقعیت های بدست آمده استفاده ای بکنند. در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت. سپیدرود رشت با این تساوی 30 امتیازی شد و در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت. فولاد خوزستان نیز با کسب یک امتیاز این دیدار خارج از خانه، 44 امتیازی شد و در رده هفتم جدول باقی ماند.
قضاوت این دیدار را «حسن اکرمی» برعهده داشت و «رحیم شاهین» و «فرزاد بهرامی» کمک های وی بودند.

** ترکیب سپیدرود رشت
ایمان صادقی، میثم تهی‌دست، علیرضا نورمحمدی، حسین کعبی(53- حمید ملکی)، میلاد قربان‌زاده، محمدرضا مهدوی، توحید غلامی، میثم فردوسی، پویا نزهتی، عماد میرجوان و محمدغلامی
سرمربی: علی کریمی

** ترکیب فولاد خوزستان
حامد لک، عبدالله کرمی، میلاد بدرقه، فرزاد جعفری، یوسف وکیا، احمد عبدالله‌زاده، سینا مریدی، ایمان مبعلی، عبدالله ناصری، حسن بیت‌سعید و رحیم زهیوی
سرمربی: سیدسیروس پورموسوی
ورزشی**9129**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.