خانه / دسته‌بندی نشده / شاهرخی: سیاست زدگی باعث شد برای همیشه از فوتبال کنار بکشم

شاهرخی: سیاست زدگی باعث شد برای همیشه از فوتبال کنار بکشمشاهرخی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دوری از فوتبال، گفت: این روزها اگر فرصت پیدا کنم فوتبال ایران را تماشا می کنم و همیشه آرزویم موفقیت این رشته و خوشحالی هواداران است.
وی ادامه داد: دور شدن من از بدنه فوتبال باز می گردد به اتفاقات عجیی که برای تیم پاس افتاد و همچنین اتفاقات عجیبی که پس از جام جهانی 2006 برای تیم ملی ایران رقم خورد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، گفت: تمام این سیاست بازی ها باعث شد فوتبال را برای همیشه ببوسم و کنار بگذارم و به خانواده خود بیشتر رسیدگی کنم.
وی تصریح کرد: دید من به ورزش کاملا فوتبالی است، اما آنقدر این رشته سیاسی شد تا دیگر امثال من جایی در آن نداشته باشند. در اینکه ورزش از سیاست جدا نیست شکی ندارم، اما سیاست بازی از ورزش جداست و این سیاست بازی ها را در جام جهانی 2006 و زمانی که سرپرست تیم ملی بودم، از نزدیک مشاهده کردم.
شاهرخی که در دوران سرمربیگری «برانکو ایوانکوویچ» در تیم ملی سابقه همکاری با او را به عنوان سرپرست داشته است، در خصوص موفقیت های این مربی همراه با پرسپولیس، اظهار کرد: برانکو دوست من و همیشه جایگاه خاصی در قلب داشته است. خوشحالم او بار دیگر به فوتبال ایران آمد و می توانیم از دانش بالای او برای رشد فوتبال ایران استفاده کنیم.
سرمربی اسبق تیم فوتبال پاس تهران با اشاره به سقوط این تیم به دسته سوم، گفت: این اتفاق فقط حاصل یک سیاست بازی بود و متاسفم باشگاهی که مهد ورزش ایران در تمامی رشته ها بود، اینگونه نابود شد.
وی تصریح کرد: آنقدر باشگاه پاس قدرتمند بود که در طول این سال ها سه رییس فدراسیون، اکثر سرمربیان ایرانی تیم ملی فوتبال و بیشتر کاپیتان های تیم ملی را تربیت کرد و این نشان از قدمت آن دارد.
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال عمان، گفت: برای ساختن این پاس خیلی ها زحمت کشیدند و متاسفم به این راحتی دیگر باشگاهی به نام پاس وجود ندارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.