خانه / دسته‌بندی نشده / شفر: بازیکنانم برای موفقیت تیم از جان مایه گذاشتند

شفر: بازیکنانم برای موفقیت تیم از جان مایه گذاشتندبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا؛تیم فوتبال استقلال تهران دردیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود و با شکست سه بر یک این تیم و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 از سد این تیم گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.
شفر در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما درجمع خبرنگاران، افزود:پیش از هرچیزی لازم است درباره قرارداد جدید خود و کادر فنی ام با «سید رضا افتخاری» مدیرعامل باشگاه استقلال تهران صحبت کرده و بگویم قراردادم را با این تیم برای دو سال دیگر تمدید کردم.
وی گفت : قراردادم را درحالی با باشگاه استقلال تمدید کردم که پیشنهادهای دیگری نیز داشتم اما استقلال را به دلیل غیرت سرشار بازیکنانش انتخاب کردم.
وی با اشاره به این که نظم و صداقت مهم ترین ابراز کار من در باشگاه است بار دیگر تاکید کرد: استقلال یک برند است که بازیکنان در نبود چند مهره اصلی در دیدار شب گذشته مقابل ذوب آهن ایثارگری کردند تا پیروز شویم.
سرمربی آلمانی استقلال درباره هواداران استقلال گفت: ممنونم از 200 هزار هوادارای که در سه دیدار از لیگ قهرمانان تیم محبوب خود را حمایت و ما را سرافراز کردند.
وی درباره عملکرد فوق العاده «مامه بابا تیام» مهاجم سنگالی تیمش که در دیدار شب گذشته فوق العاده بازی کرد نیز گفت: در زمان حضور تیام خیلی های می گفتند که او بازیکن گرانی است اما او ارزش های خود را با بازی های که انجام داد نشان داد و باید اعتراف کرد که ارزش واقعی اش بیش از این هاست.
شفر با بیان این که پرچم استقلال پس از پرچم ایران مقدس است و برای اعتبار همیشگی آن باید همواره تلاش کرد، درباره حضور پسرش در تیم استقلال نیز ادامه داد:او پشتوانه من است و با بازیکنان ارتباط خوبی برقرار کرد و به آنان برای این که مشکلات شان را به حداقل برسانند، کمک زیادی کرد.
سرمربی آبی پوشان با آرزوی موفقیت برای بازیکنان ملی پوش استقلال گفت: برای روزبه چشمی و سایر بازیکنان آرزوی سلامتی دارم و از تک تک ایرانی ها که تا این اندازه مهمان نواز و مهربان هستند تشکر می کنم.
جشن قهرمانی استقلال درجام حذفی امروز(چهارشنبه) و به همت این باشگاه درمرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزارشد.
دراین جشن باشکوه علاوه براعضای هیات مدیره، کادر فنی وبازیکنان استقلال تعداد زیادی از هنرمندان عرصه تلویزیون و سینما نیز حضور دارند.
شبس **ورزشی.** 9029 **9144 **1917انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.