خانه / دسته‌بندی نشده / شهنازی: حضور فوتبال ایران در بازی های جاکارتا هفته آینده بررسی می شود

شهنازی: حضور فوتبال ایران در بازی های جاکارتا هفته آینده بررسی می شودبه گزارش ایرنا به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی، پارآسیایی، المپیک و پارالمپیک روز سه شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای ستاد، به منظور بررسی برنامه های عملیاتی فدراسیون های دوومیدانی، شنا، شیرجه واترپلو و دوچرخه سواری برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا برگزار شد.
شهنازی پس از این جلسه گفت: بحث حضور فوتبال در این بازی ها نیز با این که در دستورکار جلسه نبود، اما مطرح و مقرر شد تا وضعیت اعزام این رشته در جلسه آینده ستاد عالی مورد بررسی قرار گیرد.
سخنگوی کمیته ملی المپیک در ادامه از افزایش اعزام دختران ورزشکار به بازی های آسیایی نسبت به دوره گذشته خبرداد و گفت: به طور مثال در تیراندازی با توجه به وضعیت خوب بانوان ما 10دختر و هشت پسر اعزام خواهند شد. اعزام این تعداد از زنان ورزشکار به مهم ترین رقابت های آسیا نشان دهنده امید به مدال آوری آنهاست.
وی با بیان این که در دوومیدانی نیز برای نخستین بار سه ورزشکار زن اعزام خواهند شد، افزود: یکی از مهم ترین اهداف ستاد، اعزام کمی و کیفی بانوان به این دوره از بازی های آسیایی است.
دبیرکل کمیته ملی المپیک در پایان با اعلام اتمام وضعیت اعزام رشته ها به جاکارتا، اظهار داشت: فوتبال و بوکس را در جلسات آینده بررسی می کنیم و وضعیت اعزام رشته های رزمی پس از مسابقات فروردین ماه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** 1528 **1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.