خانه / دسته‌بندی نشده / شورای شهر در پی انسجام فعالیت های فرهنگی در ارومیه باشد

شورای شهر در پی انسجام فعالیت های فرهنگی در ارومیه باشدحجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز سه شنبه در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه که در آستانه دهه مبارک فجر برگزار شد، افزود: در صورت نبود وحدت رویه در مسائل فرهنگی، هدر رفت نیرو و هزینه ایجاد می شود و مسئولان شهری باید به این مساله با جدیت بیردازند.
وی اضافه کرد: اقدامات فرهنگی باید با نظارت و مشورت جمع حاصل شود زیرا این اقدامات با مشورت و نظر کارشناسی جلو می رود و اگر این مسائل رعایت نشود، اختلاف و سختی در مدیریت رخ می دهد.
وی اظهار کرد: با توجه به هزینه های بالایی که در فرهنگسراها شده است، کارایی این فرهنگ سراها و برآمد فعالیت آن ها از مسائل مهم است که نیاز به گزارش گسترده ای در این خصوص وجود دارد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم توجه به مساجد در راستای توسعه فرهنگی جامعه بیان کرد: مساجد، بزرگترین فرهنگسرا هستند و شاید اگر کمی از هزینه هایی که صرف فرهنگ سراها شده، در اختیار مساجد قرار می گرفت، نتایج بهتری حاصل می شد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این جلسه گزارشی ازعملکرد شورای پنجم ارائه کرد.
رسول اصغرزاده افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان امسال بخش قابل توجهی از معوقات شهرداری وشورای شهر ارومیه پرداخت می شود.
اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین در آستانه دهه مبارک فجر با حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه دیدار کردند.
شورای اسلامی شهر ارومیه 11 نفر عضو دارد که به مدت چهار سال تا سال 1400 انتخاب شده اند.
کمیسیون فرهنگی و اجتماعی یکی از کمیسیون های پنجگانه شورای اسلامی شهر ارومیه به شمار می رود.
در پنج سال گذشته چندین فرهنگسرا در شهر ارومیه راه اندازی شده است.
8137/2093
خبر: سیده فاطمه سجادی ** انتشار: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.