خانه / دسته‌بندی نشده / شکایت باشگاه نساجی از میزبانی تا داوری دربی شمالی ها

شکایت باشگاه نساجی از میزبانی تا داوری دربی شمالی هابه گزارش خبرنگار ایرنا ، باشگاه نساجی قائمشهر که این دیدار را با نتیجه 2 بر 1 به خونه به خونه در بابل واگذار کرد ،مدعی شده است که هواداران این تیم در زمین میزبان مورد ضرب و شتم و فحاشی قرار گرفتند.
پیش از این بعضی از رسانه های محلی مازندران هم از کتک زدن هواداران نساجی قائمشهر در بابل و تخریب خودروی برخی از این افراد خبر داده و خواستار پیگیری این موضوع از سوی مسئولان ورزشی و سیاسی استان شده بودند .
باشگاه نساجی قائمشهر همچنین با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که از نحوه قضاوت دربی ششم د تیم مازندرانی در بابل که بر عهده محسن زاهدی فرد بود ، به کمیته داوری شکایت کرد.
مسئولان باشگاه نساجی قائمشهر می گویند که پس از اتمام بازی 2 تیم در روز پنجشنبه گذشته ، هواداران این تیم در راه بازگشت به خانه در بابل مورد ضرب و شتم هواداران میزبان قرار گرفته و تعدادی از آنها زخمی و برخی نیز در بیمارستان بستری شدند.
این باشگاه از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و کمیته داوران خواسته است تا نسبت به مسایل حاشیه ای و نحوه داوری رسیدگی کنند تا باشگاه نساجی مورد اجحاف قرار نگیرد.
دور رفت دربی شمالی ها در قائمشهر به سود نساجی و دور برگشت که 19 بهمن جاری در بابل برگزار شد به سود خونه به خونه رقم خورد.
** تایید شکایت باشگاه نساجی
مدیر رسانه ای باشگاه نساجی قائمشهر شکایت این باشگاه از کتک کاری هواداران و نحوه قضاوت داوری تایید کرد.
مهدی یکتا روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : شکایت باشگاه به صورت رسمی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام می شود تا در دستور کار قرار گیرد.
نساجی قائمشهر و خونه به خونه نمایندگان مازندران در لیگ دسته یک هستند که از 22 بازی گذشته هر 2 تیم 39 امتیازی شدند و خونه به خونه به دلیل تفاضل گل در رده سوم و نساجی در رده چهارم قرار دارد.
جای این 2 تیم پس از دربی ششم در بابل جا به جا شد.
با این که حدود 48 ساعت از برگزاری دور برگشت دربی شمالی ها در بابل می گذرد ، اما حواشی ایجاد شده در این دیدار همچنان در صدر اخبار فضای مجاز به خصوص کانال های تلگرامی دو باشگاه قرار دارد.
در سال گذشته نیز در دور برگشت دربی شمالی ها بین خونه به خونه و نساجی در بابل در بین استراحت دو نیمه درگیری بین هواداران این تیم ها سبب ایجاد تنش و درگیری در زمین بازی شده و بازی را نیمه تمام گذاشته بود.
در آن زمان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای به برگزاری دوباره بازی نیمه کاره 2 تیم در تهران بدون حضور تماشاگران داده بود که خونه به خونه به دلیل بی تاثیری امتیاز بازی در سرنوشتش در آن بازی شرکت نکرد تا نتیجه 3 بر صفر به سود نساجی رقم بخورد.
آن دیدار طبق رای کمیته انضباطی پس از پایان رقابت های لیگ یک انجام شد که در سرنوشت 2 تیم هیچ تاثیر نداشت.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.