خانه / دسته‌بندی نشده / شکست آبرومندانه تیم استقلال ساری برابرصدرنشین لیگ برتر فوتسال زنان

شکست آبرومندانه تیم استقلال ساری برابرصدرنشین لیگ برتر فوتسال زنانبه گزارش خبرنگار ایرنا، در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور تیم استقلال ساری عصرجمعه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری میزبان تیم پالایش نفت آبادان بود و نتیجه این بازی را 4 برصفر به میهمان صدرجدولی خود باخت تا شانزدهمین شکست این فصل نماینده مازندران در این فصل نیز در دیداری خانگی ثبت شود.
شاگردان نجمه مسلمی در تیم استقلال ساری به مانند 4 هفته گذشته ، بدون برگزاری حتی یک جلسه تمرین دراین دیدار حاضر شدند.
با این حال سرمربی تیم استقلال ساری از عملکرد بازیکنانش دراین دیدار ابراز رضایت کرد وگفت: برابر صدرنشین لیگ که از بازیکنان ملی پوش سود می برد، نمایش خوبی داشتیم، بضاعت تیم ما در همین حد است و باید این واقعیت تلخ را بپذیریم که نمی توان در شرایطی که همه حمایت ها از تیم ما دریغ شده، انتظار پیروزی برابر تیم های مدعی داشت.
نجمه مسلمی افزود : تیم نفت آبادان، با کادرفنی و بازیکنان خوب و امکاناتی که در اختیار داشته طبیعی بود که بهتر از ما بازی کند، متاسفانه مشکلات همچنان رو تیم ما حاکم است و با این شرایط، فقط منتظر پایان یافتن مسابقات لیگ هستیم.
تیم پالایش نفت آبادان با کسب 3 امتیاز این بازی55 امتیازی شد و موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی این مسابقات مستحکم تر کرد.
تیم استقلال ساری با قبول شانزدهمین شکست این فصل خود ، همچنان با کسب 7 امتیاز در مکان یازدهم جدول 12 تیمی این رقابت ها باقی ماند.
تیم استقلال ساری تنها نماینده مازندران در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای کشور است.
لیگ برتر فوتسال زنان باشگاههای ایران با حضور 12 تیم در حال برگزاری است.
خبرنگار: مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.