خانه / دسته‌بندی نشده / شکست از ذوب آهن به معنای حذف از لیگ آسیاست

شکست از ذوب آهن به معنای حذف از لیگ آسیاستبه گزارش ایرنا، لارنتیو رگکامف روز دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با ذوب آهن ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا افزود: برد در این دیدار برای ما بسیار مهم است، به دلیل نداشتن هیچ امتیازی شرایط ما سخت است و امیدوارم پیروز شویم.
سرمربی رومانیایی الوحده تاکید کرد: برد در بازی فردا امیدمان را برای صعود زنده نگاه می دارد اما شکست به معنی حذف از مسابقات خواهد بود.
رگکامف با اشاره به این که 2 بازی گذشته ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا را آنالیز کرده است، اضافه کرد: کسب شناخت از ذوب ‌آهن کار دشواری نبود، به خاطر این که 2بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است.
به گفته وی تیمش در مصاف با ذوب آهن فقط یک بازیکن مصدوم دارد.
وی افزود: می‌دانیم ایرانیان عاشق فوتبال هستند و ما هم امیدوارم که فردا در بهترین حالت در زمین حاضر شویم و بازی زیبایی برای تماشاچیان بوجود آید.
همچنین ریم چانگ وومدافع کره‌ای تیم فوتبال الوحده در این نشست خبری گفت: ذوب‌آهن از بازیکنان مستعد فراوانی سود می برد، البته الوحده هم شرایط خوبی دارد و آماده دیدار با حریف ایرانی است.
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته سوم لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا روز سه شنبه هفته جاری از ساعت 16 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف الوحده امارات می رود.
براساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، ‘ ادهم محمد توما مخدمه ‘ داور اردنی این دیدار را قضاوت خواهد کرد و سه هموطنش ‘احمد مؤنس نادی الرؤلی’، ‘محمد مصطفی حسن الخالف’ و ‘محمد حسن محمود ارافه’ این داور را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.
ذوب آهن در گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا هم اکنون با 3 امتیاز رده دوم را در اختیار دارد و الوحده بدون امتیاز قعرنشین است.
ت / 6020/ 6022انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.