خانه / دسته‌بندی نشده / شکست تلخ تراکتورسازی برابر الغرافه با درخشش طارمی

شکست تلخ تراکتورسازی برابر الغرافه با درخشش طارمیبه گزارش ایرنا، بازیکنان تیم تراکتورسازی که به منظور برگزاری این دیدار به دوحه سفر کرده و در ورزشگاه «بن جاسم» این شهر به میدان رفته بودند، مقابل الغرافه نمایش مطلوبی نداشتند و با نتیجه سه برصفر مغلوب این تیم شدند.
طارمی در دقایق 11 و 5+90 و «سیمه کریکوف» مدافع تیم تراکتورسازی در دقیقه 21 برای تیم الغرافه گلزنی کرده و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را برای این تیم را به ارمغان آوردند.
نیمه نخست تیم الغرافه با طراحی حملات از جناحین و عمق خط دفاع تیم تراکتورسازی موقعیت هایی بر روی دروازه این تیم بدست آورد، در دقیقه 11 ارسال «اوتمان» ازجناح چپ به طارمی رسید و او با ضربه سری که از بالای سر «سیمه کریکوف» زد دروازه تیم تراکتورسازی را باز کرد.
در دقیقه 22 بازهم سیمه کریکوف اشتباه کرد و طارمی با توپ ربایی زیبا از مدافع آخر تیم تراکتورسازی به دروازه این تیم نزدیک و ارسال پاس عرضی برای اسنایدر این مدافع را برای چندمین بار دچار اشتباه کرد و توپ با برخورد به پای این بازیکن درون دروازه تیم تراکتورسازی جای گرفت.
در ادامه ساغلام که به اشتباه خود در ترکیب اصلی تیمش پی برده بود، سیمه کریکوف را از بازی خارج و «محمد ایران پوریان» را جانشین او کرد، با این تغییر روند حرکتی تیم تراکتورسازی بهتر شد و این تیم در دقیقه 38 صاحب یک ضربه پنالتی شد که «مهدی مهدی پور» بهترین فرصت تیمش در نیمه نخست را از دست داد.
در دقایق نخست نیمه دوم بازهم تیم الغرافه تیم برتر میدان بود، اما رفته رفته و با گذشت زمان بازیکنان تیم تراکتورسازی با دراختیار گرفتن توپ و میدان ابتکار عمل را دردست گرفتند که به دلیل درخشش دروازه بان تیم الغرافه فرصت های این تیم یکی پس از دیگری از دست رفت.
تیم الغرافه در این دقایق چشم به ضد حملات داشت و در دقیقه 76 با خطای مدافعان تیم تراکتورسازی به روی طارمی صاحب ضربه پنالتی شد، اما این فرصت نیز برای این تیم این بار با درخشش دروازه بان تیم تراکتورسازی از دست رفت.
در حالیکه این بازی در وقت های اضافه در جریان بود، طارمی در دقیقه 5+90 سومین گل تیمش را درون دروازه تیم تراکتورسازی جای داد و کار این تیم را یکسره کرد.
در دیگر دیدار این گروه تا دقایقی دیگر تیم الاهلی عربستان برابر تیم الجزیره امارات به میدان می رود.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.