خانه / دسته‌بندی نشده / صعود سرخابی ها در لیگ قهرمانان برای اعتبار فوتبال ایران مهم است

صعود سرخابی ها در لیگ قهرمانان برای اعتبار فوتبال ایران مهم استبه گزارش روز یکشنبه ایرنا، این پیشکسوت باشگاه های استقلال و پرسپولیس در خصوص وضعیت این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: ابتدا صحبت خود را با پرسپولیس آغاز می کنم. شاید پرسپولیس در تهران نسف قارشی را شکست داد، اما شرایط حریف در خانه کاملا متفاوت است و گرفتن سه امتیاز مقابل آنها کاملا دشوار خواهد بود.
وی ادامه داد: نسف قارشی در مقابل پرسپولیس چیزی برای از دست دادن ندارد و مطمئن باشید فقط برای کسب سه امتیاز به میدان خواهد آمد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: بی تردید پرسپولیس کار سختی در پیش رو دارد، اما اگر بازیکنان مانند اکثر بازی های این فصل خوب عمل کنند، می توانند سه امتیاز را بدست بیاورند.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در صورت پیروزی و حتی تساوی مقابل نسف قارشی می تواند صعود خود را قطعی کند و به اعتقاد من صعود پرسپولیس از این گروه قطعی است.
فتح آبادی در خصوص انتقادهای اخیر از «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی پرسپولیس، اظهار کرد: به عنوان بازیکنی که هم در استقلال و هم در پرسپولیس بازی کرده ام، می دانم این مسابقه اهمیت خاصی برای هواداران دارد و در کنار این مساله با توجه به عملکرد فوق العاده پرسپولیس در سه فصل اخیر توقع از این تیم بالا رفته است.
وی افزود: امیدوارم هم پرسپولیس و هم استقلال از گروه خود صعود کنند، زیرا این اتفاق برای اعتبار فوتبال ایران بسیار مفید خواهد بود.
بازیکن اسبق تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران در خصوص دیدار این تیم مقابل الریان، گفت: خوشبختانه «وینفرد شفر» تیم بسیار خوبی را آماده کرده و بازیکنان استقلال هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان آسیا برخلاف انتظار بسیار خوب کار کرده اند.
وی تصریح کرد: الریان تیم بسیار خوبی است، اما با توجه به میزبانی استقلال در این دیدار می توانیم با حمایت هواداران از سد الریان بگذریم.
فتح آبادی افزود: استقلال با توجه به آمادگی بالایی که از خود به نمایش گذاشته، مانند پرسپولیس صعودش قطعی است و تنها در بازی های آینده خود باید کمی باهوش عمل کند.
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران روز 13 فروردین به ترتیب با نسف قارشی در ازبکستان و الریان در تهران بازی خواهند کرد.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.