خانه / دسته‌بندی نشده / ضعف مدیریت بزرگترین مشکل استقلال و پرسپولیس است

ضعف مدیریت بزرگترین مشکل استقلال و پرسپولیس استروشن روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص صعود استقلال از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: صعود استقلال و پرسپولیس را از دو گروه دشوار در لیگ قهرمانان آسیا تبریک می گویم و خوشحالم استقلال با هدایت «وینفرد شفر» به ثبات خوبی رسیده است. خوشبختانه هر دو تیم توانستند در مرحله گروهی آسیا هوشمندانه برخورد و با وجود برخی کاستی ها از گروه های خود صعود کنند.
وی ادامه داد: تنها مشکل کنونی استقلال مدیریت بسیار ضعیف است که این مشکل در پرسپولیس نیز دیده می شود.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: مدیران این دو باشگاه برای بلندمدت برنامه ریزی نکرده اند و فقط به فکر موفقیت در بازی های پیش رو هستند. مدیران بزرگ برنامه ریز هم هستند، اما مدیران این دو باشگاه شاید فقط برای بازی های اخیر خود برنامه ریزی دارند.
وی تصریح کرد: استقلال و پرسپولیس توانمندی های بزرگی در آسیا دارند و برای رسیدن به این موفقیت ها باید برنامه ریزی های درستی صورت گیرد.
روشن اظهار کرد: امروز استقلال و پرسپولیس با کمک دو مربی توانمند توانسته اند در لیگ ایران هواداران خود را خوشحال کنند، اما باید اصول حرفه ای فوتبال در هر دو باشگاه رعایت شود. مدیران دو باشگاه باید بدانند اداره کردن تیم دوازدهم جدول با تیم دوم جدول بسیار متفاوت است و هر کدام نیاز به برخورد خاص خود دارد.
وی افزود: فراموش نکنیم نگه داشتن موفقیت بسیار کار سختی است و استقلال و پرسپولیس فصل بعد برای موفقیت کار بسیار دشواری پیش رو دارند. امروز پرسپولیس با مشکلات جدی روبه رو شده و استقلال باید حریف دیرینه خود را آیینه قرار دهد و با الگو برداری درست مانع از بروز مشکلات شود.
پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص شانس نمایندگان ایران برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: رسیدن به این مهم کار دشواری است. فوتبال آسیا دیگر سلامت سابق را ندارد و دست های پشت پرده با توجه به ضعف فدراسیون فوتبال ایران در تصمیم گیری های کلان کنفدراسیون فوتبال آسیا مانع از موفقیت باشگاه های ایرانی خواهد شد.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص ادعای «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، مبنی بر ضعف بازیکنان داخلی، اظهار کرد: سرمربی تیم ملی مقصر این اتفاق است. کی روش از زمان حضور در تیم ملی تمام توجهش به بازیکنان لژیونر بوده و حالا هم نباید انتظارش از بازیکنان داخلی مانند آنها باشد.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.