خانه / دسته‌بندی نشده / طلب دایی از باشگاه نفت تایید و شکایت کارگزاری از بیرانوند رد شد

طلب دایی از باشگاه نفت تایید و شکایت کارگزاری از بیرانوند رد شدبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال؛ آرای صادره غیر قطعی بوده و در مهلت هفت روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.
فهرست آرای مطروحه کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال از این قرار است:
شکایت «رضا فیض بخش» از «علیرضا بیرانوند» بازیکن تیم پرسپولیس تهران بابت حق کارگزاری، رد دعوی شد.
شکایت «محمد نصرتی» از باشگاه گسترش فولاد تبریز نیز به نفع این بازیکن به تایید این کمیته رسید، برهمین اساس باشگاه بابت قرارداد باید مبلغ یک میلیارد و 839 میلیون و 693 هزار و 226 ریال و بابت هزینه رسیدگی نیز 36 میلیون 800 هزار ریال باید دروجه نصرتی پرداخت کند.
این کمیته درخصوص شکایت «علی دایی» نیز حق را به دایی داده و بدین ترتیب باشگاه ملزم به پرداخت مبلغ هشت میلیارد و 262 میلیون ریال شد.
اعضای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال درادامه رسیدگی به پرونده های موجود، به شکایت سعید دقیقی از باشگاه سیاه جامگان رسیدگی کرد و در این ارتباط باشگاه مزبور یک میلیارد و 200 میلیون ریال بابت قرارداد و 24 میلیون ریال بابت هزینه رسیدگی در حق دقیقی ذینفع این پرونده رای صادر کرد.
این کمیته افزوده است: در صورت عدم پرداخت مبالغ قید شده در مهلت 30 روز از تاریخ ابلاغ، دادنامه قطعی و با درخواست متقاضی پرونده به کمیته انضباطی ارسال خواهد شد.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.