خانه / دسته‌بندی نشده / عبادی پور امتیازآورترین بازیکن ایران در بازی با صربستان

عبادی پور امتیازآورترین بازیکن ایران در بازی با صربستانبه گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 23:30 شب گذشته در یازدهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال به مصاف صربستان رفت و با نتیجه سه بر 2 از این تیم شکست خورد.
در این بازی عبادی پور 17 امتیاز با اسپک، 2 امتیاز با دفاع روی تور، 2 امتیاز با سرویس و در کل 21 امتیاز گرفت اما تلاش او برای جلوگیری از شکست تیم کافی نبود.
در مقابل، الکساندر آتاناسویچ پشت خط زن صربستان که از میانه های ست اول وارد زمین شد، با نمایش درخشان خود 28 امتیاز با اسپک، 2 امتیاز با سرویس، 2 امتیاز با دفاع روی تور و در مجموع 32 امتیاز گرفت و به عنوان امتیازآورترین بازیکن زمین، نقش کلیدی در پیروزی صربستان داشت.
تیم ملی والیبال ایران در بازی با صربستان 59 امتیاز با اسپک، 9 امتیاز با دفاع روی تور، هفت امتیاز با سرویس، 33 امتیاز با اشتباه بازیکنان حریف و در مجموع 108 امتیاز گرفت.
صربستان هم 72 امتیاز با اسپک، 10 امتیاز با دفاع روی تور، سه امتیاز با سرویس، 23 امتیاز با اشتباه ملی پوشان ایران و در کل 108 امتیاز به دست آورد.
عبادی پور روز گذشته نیز در دیدار با لهستان نیز به همراه علی شفیعی هر کدام با کسب 13 امتیاز بیشتر از سایر ملی پوشان ایران امتیاز کسب کرده بود.
ملی پوشان ایران از ساعت سه بامداد دوشنبه، دوازدهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال را در شیکاگو مقابل آمریکا برگزار می کنند.
سعید معروف، میلادعبادی پور، محمدرضا حضرت پور و مرتضی شریفی چهار بازیکن ارومیه ای حاضر در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال هستند.
امیرحسین توخته و میثم صالحی 2 بازیکن جوان ارومیه ای تیم ملی والیبال ایران نیز به ایران بازگشته اند تا خود را برای دیدارهای هفته پنجم که به میزبانی ایران برگزار می شود، آماده کنند.
6009/3072انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.