خانه / دسته‌بندی نشده / عضو هیات رئیسه فدراسیون : رئیس فیفا قول حمایت از فوتبال ایران را داد

عضو هیات رئیسه فدراسیون : رئیس فیفا قول حمایت از فوتبال ایران را دادبه گزارش ایرنا، «محمود شیعی» در پایان هشتاد و ششمین شهرآورد پایتخت که با برتری یک بر صفر استقلال تهران همراه شد، تصریح کرد: بازی حساسی را شاهد بودیم و گمان نمی کنم که پرتاب چند سنگ و ماده محترقه، مشکلی ایجاد کند، چرا که رئیس فیفا امروز بارها از فوتبال ایران و هوادارانش تمجید کرد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان درخصوص پرتاب سنگ و مواد محترقه از سوی تماشاگران و تاثیر آن بر میزبانی تیم های ایرانی از حریفان عربستانی در لیگ قهرمانان، آسیا گفت:فکر نمی کنم این اقدامات احساسی تاثیر زیادی در تصمیم فیفا داشته باشد، چراکه اینفانتیو اعتقاد دارد، فوتبال برای ملت‌ها است و جایی برای سیاست نیست.
وی در مورد خنده‌های معنادار اینفانتینو پس از ایجاد مشکل از سوی تماشاگران، گفت: بعید می‌دانم خنده‌های او به پرتاب سنگ و مواد محترقه از سوی تماشاگران ارتباط داشته باشد. اینفانتینو در جلسه‌هایی که داشت از کشور ایران و بزرگی آن صحبت کرد و اعتقاد داشت ایران رشد داشته است.
شیعی درخصوص اینکه گفته می‌شود کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال بعد از جام‌جهانی از ایران جدا خواهد شد، خاطر نشان کرد: چنین چیزی نشنیده ام و فکر نمی‌کنم او از تیم ملی ایران جدا شود.
شهرآورد هشتاد و ششم در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15:45 با حضور بیش از 80 هزار نفر و در مقابل چشمان جیانی اینفانتینو در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
در این دیدار سنتی و حساس فوتبال باشگاهی ایران استقلال با گل دقیقه 44 وریا غفوری به پیروزی رسید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**3783**9029** 1701انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.