خانه / دسته‌بندی نشده / عضو هیات مدیره استقلال:با شکست العین به هواداران عیدی خواهیم داد

عضو هیات مدیره استقلال:با شکست العین به هواداران عیدی خواهیم داد«حسن زمانی» امروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم استقلال در دیدار رفت عملکرد درخشانی را مقابل هم گروه های خود به خصوص العین به نمایش گذاشت و اگر در دیدار مقابل حریف اماراتی، مسائل حاشیه ای داخل زمین نبود، قطعا پیروز این دیدار می شد. ولی قطعا آنها بازی تحسین برانگیز خود را در دیدار پیش رو نیز انجام خواهند داد.
وی گفت: البته از همه هواداران استقلال درخواست می کنیم از آوردن وسایل ممنوعه به ورزشگاه یا پرتاب آنها به داخل زمین مسابقه خودداری کنند تا برای ناظر امنیتی کنفدراسیون فوتبال آسیا که در ورزشگاه حاضر است، بهانه ای برای ارائه گزارش علیه تیم استقلال بوجود نیاید.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اینکه باشگاه تمهیدات لازم را برای جلوگیری از حادثه در ورزشگاه اندیشیده است، گفت: البته در ابتدا خود هواداران هستند که با رعایت نظم و پرهیز از هر گونه ناهنجاری که منجر به جلب توجه ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا شود، برای جلوگیری از محرومیت خودشان تلاش می کنند و تماشاگران می توانند بهترین ناظر در دیدار فردا باشند.
زمانی در خصوص اینکه آیا امکان دارد تعداد اندکی از هواداران تیم پرسپولیس در ورزشگاه اقدام به پرتاب نور لیزر یا اشیاء به داخل ورزشگاه کنند، گفت: قطعا دو تیم استقلال و پرسپولیس و سایر تیم ها نماینده های کشورمان در این مسابقات هستند و با توجه به منافع ملی بعید است چنین رفتاری رخ دهد.
وی درخصوص سرانجام اعتراض باشگاه استقلال به قضاوت داور مالزیایی دیدار رفت دو تیم گفت: این پرونده در حال رسیدگی است و امیدواریم هر چه زودتر این موضوع به سود باشگاه خاتمه یابد.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد وینفرد شفر سرمربی تیم در دستور کار باشگاها است، اظهار داشت: در اولین جلسه پس از دیدار فردا مقابل العین تمدید قرارداد آقای شفر مصوب خواهد شد و حتما به مدیرعامل باشگاه هم اختیار کامل می دهیم که در این باره به بهترین شکل ممکن عمل کند.
زمانی در باره اینکه با توجه به پیشنهاد باشگاه های عربستانی به شفر امکان جدایی او از استقلال وجود دارد یا خیر؟ بیان کرد: شفر مربی مادی نیست. البته از طرف باشگاه های خارجی پیشنهاد دارد، ولی او ایران را به سایر کشورهای همسایه و عربی ترجیح می دهد و باشگاه هم نهایت تلاش خود را برای تمدید قرارداد او انجام خواهد داد.
دیدار دو تیم استقلال تهران و العین امارات در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، فردا دوشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
نماینده فوتبال کشورمان در گروه چهارم این مسابقات با یک پیروزی مقابل الهلال و دو تساوی ارزشمند در خانه الریان قطر و العین امارات با پنج امتیاز صدرنشین گروه چهارم است. العین نیز با سه تساوی در جایگاه سوم این گروه قرار دارد.
ورزشی**9029**1584انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.