خانه / دسته‌بندی نشده / عملکرد بازیکنان فولاد برابر پارس جنوبی رضایت بخش بود

عملکرد بازیکنان فولاد برابر پارس جنوبی رضایت بخش بودبه گزارش ایرنا، سیروس پورموسوی جمعه شب پس از تساوی صفر بر صفر تیمش در برابر پارس جنوبی در جمع خبرنگاران در ورزشگاه تختی شهر جم افزود: یک امتیاز این بازی مهم چیزی از سه امتیاز کم ندارد و این یک امتیاز را به خانواده های داغدیده خوزستانی که در آتش‌سوزی قهوه خانه کوی علوی اهواز جان باختند، تقدیم می‌کنم.
وی بیان کرد: هر 2تیم فولاد خوزستان و پارس جنوبی جم با هدف کسب سه امتیاز و زنده نگه داشتن کسب سهمیه بازی های آسیایی پا به میدان گذشتند که تلاش آنها در نهایت به تساوی ختم شد.
پور موسوی یادآور شد: با توجه به تاخیرهایی که در پرواز تیم فولادخوزستان به عسلویه رقم خورد ریکاوری مناسبی نداشتیم و این امر در روند نتیجه گیری تیم فولاد تاثیر زیادی گذاشت.
وی افزود: ما در این بازی به بازیکنان جوان اعتماد کردیم و آنها را در تعویض‌ها به میدان فرستادیم ولی با این وجود نتوانستیم بخوبی به دروازه حریف نزدیک شویم.
پورموسوی در ارتباط با غیبت عبدالله کرمی گفت: کرمی بدون شک یکی از بهترین بازیکنان فولاد خوزستان است که میلاد بدرقه توانست جای خالی او را در زمین بخوبی پر کند.
پورموسوی در ارتباط با وقت تلف کردن های حامد لک دروازه‌بان فولاد در بازی با پارس جنوبی جم اظهار کرد: شاید دروازه‌بان با وقت تلفی قصد مدیریت بازی را داشت اما با این حال کادر فنی نکته ای مبنی بر وقت تلفی به وی اعلام نکرده بود و تیم فولاد همواره به دنبال ارائه بازی جوانمردانه است.
تیم فولاد خوزستان با تساوی برابر پارس جنوبی 42 امتیازی شد و رده ششم خود در جدول لیگ برتر فوتبال کشور را حفظ کرد.
7212/6043**انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.