خانه / دسته‌بندی نشده / فرایند ناقص صنعتی شدن اسب، مشکل سوارکاری است

فرایند ناقص صنعتی شدن اسب، مشکل سوارکاری استبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، داورزنی بعدازظهر امروز (یکشنبه) در مجمع فدراسیون سوارکاری با اشاره به اهمیت این رشته ورزشی اظهار داشت: سوارکاری و افراد درگیر در آن افراد ویژه ای هستند و می طلبد نگاه ویژه ای به نیازها و کاستی های آنها شود.
وی افزود: اتفاقات چهار دهه گذشته این رشته مثبت است، اما وجود مشکلات پیش روی این رشته موجب شده تا با شرایط ایده آل فاصله داشته باشیم.
معاون قهرمانی وزیر ورزش تصریح کرد: در عرصه بین المللی تلاش های فراوانی شکل گرفته است، اما باید این تلاش ها بیشتر شود و فعالیت های دیگر مربوط به رشته سوارکاری مورد توجه قرار گیرد زیرا این رشته جذابیت های خاصی برای مردم ایران دارد.
داورزنی در ادامه با اشاره به پتانسیل های موجود در رشته سوارکاری گفت: کارشناسان و افراد متخصص در رشته سوارکاری باید دست در دست هم داده و مشکلات پیش روی این نهاد را برطرف کنند؛ همچنین ریاست فدراسیون باید نگاهی به عملکرد چهار سال گذشته خود داشته و نقاط ضعف را شناسایی کند و برنامه های جدیدی را نیز در دستور کار قرار دهد.
وی ادامه داد: برطرف کردن مشکلات تنها از سوی یک نفر شکل نمی گیرد، بلکه باید وزارت ورزش و مجلس شورای اسلامی نیز کمک کار فدراسیون باشند تا موفقیت های ملی و بین المللی شکل گیرد.
مجمع فدراسیون سوارکاری بعدازظهر امروز برگزار شد و «مسعود خلیلی» رییس کنونی فدراسیون سوارکاری، با کسب 27 رای از 40 رای اخذ شده، برای چهار سال دیگر در سمت ریاست این فدراسیون ابقا شد.
ورزشی**9129**2052**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.