خانه / دسته‌بندی نشده / فرمانده بسیج ورزشکاران: 22 بهمن امسال، تماشایی است

فرمانده بسیج ورزشکاران: 22 بهمن امسال، تماشایی است«داود آذرنوش» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: 22 بهمن امسال برای ما یک همایش باشکوه و با عظمت در مقابل کسانی است که چشم طمع به این کشور و به منافع ملی دارند.
وی افزود: این روز که همه اقشار به خصوص جامعه حضور دارند برای ما سرنوشت ساز است و همیشه توانسته ایم در راهپیمایی 22 بهمن قدرت و انسجام ملی را به رخ جهانیان بکشانیم.
فرمانده بسیج ورزشکاران با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: مردم امسال 22 بهمنی متمایز و جلوه استثنایی به وجود خواهند آورد.
وی اظهار داشت: همه اقشار جامعه و به خصوص جامعه ورزش و قهرمانان در همه سطوح از نوجوانان و جوانان در تهران مانند سال های گذشته باشکوه تر و با اقتدار بیشتر حضور دارند.
آذرنوش ادامه داد: مردم بزرگ ایران و به خصوص جامعه ورزش جواب محکمی را به یاوه گویان استکبار خواهند داد و تجلی وحدت و همدلی مردم را شاهد خواهیم بود.
وی گفت: اقتدار ملی ایران برگرفته از وجود مردم است؛ این مردم که صاحبان اصلی نظام و ولی نعمتان هستند، جلوه دیگری از اقتدار نظام اسلامی ایران را امروز رقم خواهند زد.
فرمانده بسیج ورزشکاران خاطر نشان کرد: جامعه ورزش از میدان انقلاب و بخشی دیگر هم از مقابل مسجد صاحب الزمان (عج) تجمع و به سمت میدان آزادی حرکت کرده و ضمن آنکه وزیر ورزش و جوانان و معاونان، رئیسان فدراسیون های ورزشی و بسیجیان 50 رسته ورزشی نیز در این مراسم حضور گسترده دارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1067**2025
خبرنگار: رضا رمضانی**انتشار دهنده: لیلا جودیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.