خانه / دسته‌بندی نشده / فرنگی کاران مدعی دوبنده تیم ملی معرفی شدند

فرنگی کاران مدعی دوبنده تیم ملی معرفی شدند



به گزارش ایرنا، مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا و رقابت های جهانی مجارستان به ترتیب روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.
مرحله نخست رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان از صبح امروز پنجشنبه در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد. چهار نفر نخست سهمیه حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی را کسب می کنند.
مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان اواخر اردیبهشت برگزار می شود.
اسامی نفرات برتر و نتایج دیدارهای نهایی و رده بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:
55 کیلوگرم:
فینال: مسلم نادری خادم، برنده – رامین باستان (6 بر 7 – ضربه فنی)
رده بندی: جواد فرازفاروجی، برنده – امین مرادخانی (مرادخانی بدلیل مصدومیت ادامه نداد)

60 کیلوگرم:
فینال: محمد فقیری – رضا عباسی، برنده (صفر بر 8)

63 کیلوگرم:
فینال: محسن حاجی‌پور – محمد نوربخش، برنده (2 بر 3)
رده بندی: میثم دلخانی، برنده – امید قادری (9 بر صفر)

67 کیلوگرم:
فینال: محمدرضا گرایی – حسین اسدی، برنده (صفر بر 8)
رده بندی: نیما اسماعیلی – امین سوری، برنده (3 بر 6)
وحید میرفتح الهی – حامد تاب، برنده (4 بر 7)

72 کیلوگرم:
فینال: عرفان سعادتی‌فر – برومند اصلان، برنده (یک بر 4)
رده بندی: اشکان سعادتی‌فر – اصغر عالی محمودی، برنده (صفر بر 9)
مهدی زیدوند، برنده – علی ارسلان

77 کیلوگرم:
فینال: محمد شُربی نیازی – رسول گرمسیری، برنده (یک بر 3)
رده بندی: افشین اسلامی – سیاوش دوستداریان، برنده (6 بر 11)
پژمان پشتام، برنده – مهرداد بهرامی (9 بر یک)

82 کیلوگرم:
فینال: مهدی ابرهیمی، برنده – مهدی محمدزاده (5 بر یک)
رده بندی: عباس مهدیزاده – ابوالفضل صاحبکاری، برنده (4 بر 6)
کیوان رضایی، برنده – محمد ابراهیمی (4 بر 3)

87 کیلوگرم:
فینال: مهدی بالی – مهدی فلاح، برنده (بالی 2 بر یک جلو بود، اما بدلیل مصدومیت ادامه نداد)
رده بندی: علی قیطاسی، برنده – ایمان انصاری (3 بر 2)

97 کیلوگرم:
فینال: علی اکبر حیدری، برنده – امیرحسین میری (7 بر صفر)
رده بندی: امیرحسین حسینی – محمد بیرانوند، برنده (حسینی در حالی که یک بر صفر عقب بود ادامه نداد)
محمد یگانه، برنده – سجاد رسولی (9 بر صفر)

130 کیلوگرم:
فینال: مجید علیاری – شهاب قوره جیلی، برنده (یک بر یک)
رده بندی: مهدی نوری – مسعود نعمت چکانی ()
پارسا نظری – محمد سروش رنجبر ()
یوسف قادریان، پیام بویری و ابولفصل فلاح دوست هم با وجود پذیرش در شب قبل از مسابقات امروز صبح در مراسم وزن کشی حضور پیدا نکردند.
کشتی‌گیرانی مانند سامان عزیزی، افشین بیابانگرد، رامین طاهری، مهدی علیاری و میلاد خسروی هم در مسابقات شرکت نکردند.
ورزشی**1067**1584



انتهای پیام /*










پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.