خانه / دسته‌بندی نشده / فوتبالیست های نابینای فارس دروازه بلژیک را گلباران کردند

فوتبالیست های نابینای فارس دروازه بلژیک را گلباران کردندرئیس هیات ورزش نابینایان فارس، یکشنبه به ایرنا گفت: تیم ملی فوتبال پنج نفره ایران که برای حضور در رقابت های جهانی 2018 اسپانیا، خود را آماده می کند در کشور بلژیک میزبان باشگاه شالروا این کشور است و با تیم های آلمان، ژاپن و بلژیک دیدار خواهند کرد.
سید محمد رضا هاشمی نژاد ادامه داد: در نخستین دیدار تیم ملی ایران با گل های رسول باصری (سه گل) حجت الله مزارعی (2 گل) و حسین رجب پور با نتیجه 6 بر صفر از سد تیم بلزیک گذشت.
تیم ایران در ادامه بازی های خود به مصاف تیم های آلمان و ژاپن می رود.
براساس قرعه کشی صورت گرفته، تیم ملی ایران در رقابت های جهانی در گروه B با تیم های آرژانتین، فرانسه و کلمبیا هم گروه است.
اسپانیا، ترکیه، مراکش، تایلند، آرژانتین، فرانسه، کلمبیا، ایران، چین، روسیه، مکزیک، کره جنوبی، برزیل، انگلستان، کاستاریکا و مالی، 16تیم راه یافته به مرحله نهایی رقابت های جهانی اسپانیا هستند که در چهار گروه چهار تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت.
رقابت های جام جهانی فوتبال نابینایان از هفدهم تا بیست و هفتم خرداد 97 در شهر مادرید پایتخت کشور اسپانیا برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران برای نخستین بار در این رقابت ها شرکت می کند.
7368 /6118انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.