خانه / دسته‌بندی نشده / قاسمپور: پرسپولیس و استقلال شانس بیشتری برای موفقیت در لیگ قهرمانان دارند

قاسمپور: پرسپولیس و استقلال شانس بیشتری برای موفقیت در لیگ قهرمانان دارندقاسمپور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص عملکرد نمایندگان ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا، گفت: استقلال روز گذشته می توانست مقابل العین به پیروزی برسد؛ اما متاسفانه داور سر این تیم را برید و نگذاشت سه امتیاز شیرین را بدست بیاورند.
وی ادامه داد: با توجه به عملکرد این هفته نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس، استقلال و ذوب آهن شانس زیادی برای صعود از گروه خود دارند، اما تراکتورسازی با توجه به عملکرد نا امید کننده ای که داشته شانسی برای صعود از نگاه من ندارد.
پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: مشکل اصلی تیم های ایرانی در مراحل بعد لیگ قهرمانان آسیاست که در این مراحل هم به اعتقاد من پرسپولیس و استقلال شانس بیشتری برای موفقیت دارند.
وی تصریح کرد: پرسپولیس در دو بازی مقابل السد و استقلال تهران با افت جدی روبه رو شده بود و شاید دلیل آن خستگی شدید بازیکنان این تیم بود. انصافا بازیکنان پرسپولیس فشار زیادی را تحمل کرده اند و بازیکنان جایگزین هم نتوانستند عملکرد موفقی داشته باشند.
قاسمپور در خصوص عملکرد خوب استقلال در بازی های اخیر، خاطرنشان کرد: استقلال فصل گذشته با منصوریان هم کار را بسیار بد شروع کرد، اما در پایان عملکرد موفقی داشت و امیدوارم این روند استقلال در فصل آینده از ابتدا با موفقیت شروع شود.
وی در رابطه با موفقیت پرسپولیس و اسقتلال با دو مربی خارجی، اظهار کرد: ما مربیان ایرانی یکسری ضعف ها داریم که نمی توان منکر آنها شد. مربیان خارجی امتیازات خوبی دارند و در کنار این مساله دائما خود را به روز می کنند، اما ما مربیان ایرانی چنین ویژگی هایی را نداریم. یکی دیگر از دلایل موفقیت مربیان خارجی فرصت زیادی است که باشگاه ها در اختیار آنها قرار می دهند در حالی که مربیان ایرانی هر روز نگران برکنار شدن خود هستند.
قاسمپور افزود: برای قهرمان شدن در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به فاکتورهای زیادی داریم. باشگاه های ما به خاطر توانمندی های فردی بازیکنان تا مقطعی با موفقیت بالا می آیند، اما از جایی به بعد نیاز به فاکتورهایی برای قهرمانی است که فوتبال ما فعلا آنها را در اختیار ندارد.
در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا تیم های پرسپولیس و ذوب آهن مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند و تیم های تراکتورسازی و استقلال تهران به تساوی رضایت دادند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.