خانه / دسته‌بندی نشده / قایقران جوان اهل نقده در تلاش برای دفاع از مقام قهرمانی آسیاست

قایقران جوان اهل نقده در تلاش برای دفاع از مقام قهرمانی آسیاستمیلاد الهوردیان که یکی از قهرمانان قایقرانی آسیاست و در اردوی آماده سازی تیم ملی (در ارومیه) حضور دارد، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با روحیه مناسبی که تیم ایران در سال گذشته داشت، رقیبان را به زانو در آوردیم و امسال نیز در تلاش برای تکرار این پیروزی ها هستیم.
وی اضافه کرد: روحیه خستگی ناپذیر و جنگندگی در بین اعضا تیم ملی احساس می شود اما نیازمند حمایت بیش از پیش مسوولان هستیم.
الهوردیان ادامه داد: شرایط جغرافیایی آذربایجان غربی برای تمرین عالی است و به همین دلیل سد شهرچای ارومیه برای برگزاری اردوی تیم ملی انتخاب شده است.
وی با اشاره به اینکه استعداد ورزشکاران این رشته در آذربایجان غربی بسیار بالاست، گفت: اگر امکانات بروز قایقرانی در اختیار ورزشکاران این استان قرار گیرد، پاروزنان استان توان رقابت در سطح مسابقات بین المللی را دارند.
این جوان ورزشکار با اشاره به نقش خانواده و مربیانش در کسب آمادگی وی، افزود: زمانی که در اردو هستیم، خانواده هایمان با تمام توان از ما حمایت می کنند تا ما با خیالی آسوده به انجام تمرین بپردازیم.
الهوردیان بیان کرد: بعد از این اردوی آمادگی به رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اعزام می شویم و برای این رقابت ها آمادگی کامل را کسب کرده ایم.
به گزارش ایرنا آذربایجان غربی یکی از قطب های مهم قایقرانی در ایران است و حضور ملی پوشانی چون محسن شادی، عاقل حبیبیان، احمد احمدی، رویا عباسی، افشار حیدری، اتابک پیشیار، یاسر جوهری، وحید جوهری، فرزاد کربلایی قلی زاده، فرهاد کربلایی قلی زاده و سیدحسن موسوی و 2 مربی به نام های طاهر کبوتری و سیمین خیاطی گواه این ادعاست.
این استان با داشتن سدهای متعدد همچون سد حسنلوی نقده، سد شهرچایی ارومیه و سد مهاباد و با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود نقش مهمی در تربیت بیش از 10 قایقران ملی پوش و تقدیم به تیم های ملی داشته است.
8135 /3072انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.