خانه / دسته‌بندی نشده / قلعه نویی: دوست دارم در ذوب آهن بمانم

قلعه نویی: دوست دارم در ذوب آهن بمانمبه گزارش ایرنا؛ امیر قلعه نویی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران قبل از دیدار تیمش برابر نفت تهران در محل سازمان لیگ افزود: هواداران فوتبال سرمایه های اصلی هستند و فردا، جمعه سخت ترین بازی لیگ را داریم زیرا حاصل تلاش کل فصل ما در هفدهمین دوره لیگ برتر خواهد بود.
وی گفت: ذوب آهن اصفهان فردا مقابل تیم نفتی بازی می کند که تیم خوبی بوده هرچند به دسته پایین تر سقوط کرده است.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از افرادی که تیم های ریشه دار فوتبال را به نابودی کشاندند اظهار تاسف کرد و افزود: 10سال پیش نسبت به این موضوع اعتراض کردم و مورد حمله قرار گرفتم. تیم نفت تهران یکی از تیم هایی بود که دو سال پیش در آسیا بازی می کرد و با یک سیاست نادرست به این روز افتاد.
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان ادامه داد: نفت تهران دو یا سه سال پیش از حیثیت فوتبال ایران در عربستان دفاع کرد اما با سیاست‌های آنهایی که نمی‌شود اسم‌شان را مدیر گذاشت، این تیم به این روز افتاد.
قلعه نویی دیدار فردا را سخت و حساس توصیف و اظهار امیدواری کرد که کیفیت زمین روی باز تاثیر منفی نگذارد.
این دیدار ساعت 17:00در ورزشگاه تختی تهران برگزار می شود.
وی درباره تمدید قرارداد خود با تیم ذوب آهن خاطرنشان کرد: شرایط لیگ هجدهم فرق می کند و رقابت ها در این لیگ حساس تر می شود.
تیم های سپاهان و تراکتورسازی تبریز امسال خوب نتیجه نگرفتن و شرایط آنها برای فصل جدید فرق می کند. تیم هایی مانند استقلال و پرسپولیس، سایپا و فولاد خوزستان هم مدعی هستند.
سرمربی تیم ذوب آهن گفت: باید دید شرایط چگونه است و باشگاه با خواسته های من موافقت می کند یا خیر.
قلعه نویی اضافه کرد: مطمئن باشید اگر فصل آینده در ذوب آهن بمانم با همین کادر فنی باید نتیجه بهتری بگیرم.
وی درباره اینکه در فصل نقل و انتقالات ذوب آهن هم به دنبال مهره های کلیدی تیم های دیگر می رود؟، گفت: هربازیکنی و مربی که با قلبش بازی کند موفق می شود. مشکلی برای جدا شدن بازیکن کلیدی ندارم به عنوان نمونه مرتضی تبریزی در پست مهاجهم ذوب آهن بازیکن خوبی است و اگر پنج سال قبل به نزد من آمده بود شاید اکنون 80 بازی ملی داشت.
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان تاکید کرد که اگر بازیکنی در جایی آرامش نداشته باشد نمی تواند برای تیم مفید باشد.
ورزشی**9250** 1776انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.