خانه / دسته‌بندی نشده / قلعه نویی: هدف اولیه ما در مقابل الدحیل قطر، گل نخوردن است

قلعه نویی: هدف اولیه ما در مقابل الدحیل قطر، گل نخوردن استقلعه نویی روز دوشنبه و ساعاتی پیش از آغاز بازی با تیم الدحیل به خبرنگار ایرنا در دوحه،گفت: طبیعی است که اولین بازی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا برای تیم ما به عنوان میهمان سخت و دشوار باشد اما تیم الدحیل قطر را کاملا بررسی کرده و نقاط ضعف و قوت آن را شناسایی کرده ایم و سعی خواهیم کرد در بازی از همان نقاط ضعف استفاده کرده و به تیم قطری ضربه بزنیم .
سر مربی تیم فوتبال ذوب آهن تمرینات تیمش در دو روز گذشته را خوب ارزیابی کرد و گفت: برای این بازی محروم و مصدوم نداریم و با تمام قوا در مقابل تیم رده اولی لیگ ستارگان قطر قرار خواهیم گرفت .
قلعه نویی ابراز امیدواری کرد با دست پر دوحه قطر را ترک کنند تا در بازی مقابل لوکوموتیو تاشکند بازی راحت تری در پیش داشته باشند.
تیم ذوب آهن در گروه دوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الوحده امارات ، الدحیل قطر و لوکوموتیو تاشکند هم گروه است .
اولین بازی این تیم در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا ساعت. 16.15 به وقت دوحه (16.45 به وقت تهران ) در استادیوم عبدالله بن خلیفه – ورزشگاه اختصاصی الدحیل- قطر برگزار می شود.
علی شجاعی سرپرست تیم ذوب آهن هم در گفت وگوی کوتاهی با خبرنگار ایرنا، الدحیل را تیم خوبی ارزیابی کرد و گفت تحلیل های خوبی از بازی های تیم قطری داشته ایم .
شجاعی گفت که درخصوص بازی با تیم های اماراتی مشکلی نداریم و قرار است تیم الوحده برای انجام بازی برگشت به اصفهان سفر کند.
سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن گفت که این تیم فردا بعد از ظهر به اصفهان بازخواهد گشت.
خاورم**1508** 1701انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.