خانه / دسته‌بندی نشده / قهرمانی لیگ برتر حاصل تلاش مجموعه تیم بود

قهرمانی لیگ برتر حاصل تلاش مجموعه تیم بودبه گزارش ایرنا رز جدیدی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:بازی بسیار سخت و نفس گیری برابر دانشگاه آزاد تهران داشتیم ولی به لطف خدا پیروز شدیم.
وی افزود:بازیکنان ما برای این پیروزی انگیزه زیادی داشتند زیرا قهرمانی تیم مسجل می شد هر چند که حریف هم برای رسیدن به قهرمانی انگیزه داشت.
سرمربی فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت:حساسیت این بازی بسیار بالا بود زیرا هر دو تیم برای قهرمانی باید در این دیدار پیروز می شدند ولی ما با استفاده از امتیاز میزبانی سه امتیاز را کسب کردیم.
جدیدی زاده قهرمانی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت را غرور آفرین عنوان کرد و تصریح کرد: فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم زیرا سه تیم برای رسیدن به قهرمانی شانه به شانه یکدیگر پیش رفتند.
وی افزود:ما این قهرمانی را با تلاش مجموعه تیم بدست آوردیم و خوشحالیم که جزئی از افتخارات ورزش آبادان شدیم.
سرمربی پالایش نفت آبادان گفت:تلاش بازیکنان ما در این فصل ستودنی بود و از امروز باید به فکر فصل آینده باشیم تا از عنوان قهرمانی بخوبی دفاع کنیم.
تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان امروز از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر کشور با نتیجه پنج بر سه از سد دانشگاه آزاد تهران گذشت و با 61 امتیاز بعنوان قهرمانی دست یافت.
7104/6064انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.