خانه / دسته‌بندی نشده / قهرمانی مرزبانی خراسان شمالی در مسابقات پهلوانی کشور

قهرمانی مرزبانی خراسان شمالی در مسابقات پهلوانی کشوربه گزارش ایرنا، در این مسابقات 75 کشتی گیر از 11 استان کشور در سالن شهید مرادیان شهرستان اسفراین با هم به رقابت پرداختند.
در وزن 60 کیلوگرم مهدی علمی از مرزبانی خراسان شمالی، احمد نجمی از مرزبانی کردستان و کاظم شیرزاد از مرزبانی استان گلستان عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین در وزن 70 کیلوگرم مرتضی بیابانی از مرزبانی خراسان شمالی، رضا تیرگان از مرزبانی کرمانشاه و قربان شرفی از مرزبانی سیستان و بلوچستان به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
در وزن 80 کیلوگرم نیز عناوین اول تا سوم به ترتیب به امین قلیزاده و علیرضا جهانیان از مرزبانی خراسان شمالی و امیرحسین اسلامی از دریابانی مازندران رسید.
در وزن 90 کیلوگرم مهران حسن زاده از دریابانی مازندران، احسان قلیزاده از مرزبانی خراسان شمالی و علی صبوری از مرزبانی گلستان اول تا سوم شدند و در وزن 100کیلوگرم عبدالله پروانه از مرزبانی خراسان شمالی، رضا محمدنیا از دریابانی مازندران و نقی رحمتی از مرزبانی خراسان شمالی اول تا سوم شدند.
در وزن 100+ کیلوگرم هم مصطفی صادق زاده از دریابانی مازندران، محمد وثوق فیلابی از مرزبانی خراسان شمالی و علی اصغر نامداری از مرزبانی خراسان شمالی مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
در مجموع تیمی هم مرزبانی خراسان شمالی بر سکوی نخست ایستاد و تیم دریابانی استان مازندران و تیم دریابانی استان گلستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
دومین دوره مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای و کشتی پهلوانی مرزبانی کشور با شرکت ورزشکارانی از استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، سیستان و بلوچستان، تهران، مازندران، گلستان، اردبیل، کرمانشاه، ایلام، بوشهر و دو مرکز آموزشی زابل و شهید رجایی، در سالن ورزشی شهید مرادیان اسفراین برگزار شد.
اخبار خراسان شمالی را در کانال تلگرامی اخبار ایرنا خراسان شمالی به نشانی 🆔 @IRNABOJNURD پیگیری کنید.
7185 / 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.