خانه / دسته‌بندی نشده / قهرمان رده بزرگسالان مسابقات فوتسال جام تبریز 2018مشخص شد

قهرمان رده بزرگسالان مسابقات فوتسال جام تبریز 2018مشخص شدبه گزارش ایرنا، در بازی فینال این مسابقات که در سالن ورزشی علوم پزشکی تبریز برگزار شد، تیم‌های گوار راه ارم و عاشقان اباعبدالله (ع) بهمن‌ آباد به مصاف یکدیگر رفتند که در نیمه نخست این بازی آرش اوجدار و اسماعیل مهدی زاده موفق شدند برای گوار راه گلزنی کنند تا این نیمه با پیروزی 2 بر صفر این تیم به پایان برسد.
در نیمه دوم نیز تیم گوار راه ارم بازی خوبی را از خودش به نمایش گذاشته و توانست این دیدار را با نتیجه 4 بر 3 به اتمام برساند و مقام قهرمانی رده سنی بزرگسالان دست یابد.
در این بازی اسماعیل مهدی زاده 2 بار، آرش اوجدار و پرویز رزمی هر کدام یک بار برای تیم قهرمان گلزنی کردند همچنین گل‌ های تیم عاشقان اباعبدالله (ع) بهمن‌آباد نیز توسط سلمان اسماعیلی، علی نوری و خلیل جباری به ثمر رسید.
این دیدار در حضور ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز، علی آجودان زاده عضو شورای شهر تبریز، سعید حاجی‌زاده، مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهر تبریز، بهمن عبدی، قائم ‌مقام سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
با توجه به حضور 160 تیم در رده بزرگسالان مسابقات فوتسال جام تبریز 2018، دیدار رده‌ بندی در این رده برگزار نشد و تیم‌های شهدای طالقانی و شاهد مشعل طالقانی به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.
9853/3071انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.