خانه / دسته‌بندی نشده / لباس تیم ملی فوتبال در ازبکستان رو نمایی می شود

لباس تیم ملی فوتبال در ازبکستان رو نمایی می شودبه گزارش ایرنا مهدی تاج روز سه شنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال البرز در گفت و گو با خبرنگاران افزود: لباس تیم ملی از یک نشان معتبر تهیه شده و پیراهن هایی که در فضای مجازی انتشار یافته هیچ کدام لباس تیم ملی نیست.
تاج با اشاره به حضور ایران در رقابت های جام جهانی خاطر نشان کرد:احساس می کنم که رفته ایم جام جهانی و این خیلی مهم است، فوتبالی ها دنیا را بر 2 قسمت می کنند، آنهایی که در فوتبال هستند و آنهایی که نیستند، ما هستیم.
وی ادامه داد: این توفیق بزرگی برای کشورمان است که چهار سال عنوان بهترین تیم فوتبال آسیا را داریم و به خودمان می بالیم که تیم دومی بودیم که به جام جهانی رفته ایم.
تاج گفت: بدون باخت برای نخستین بار در تاریخ وارد جام جهانی شده ایم و این ها همه مایه افتخار است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات هیات فوتبال البرز اشاره کرد و گفت: از هیات فوتبال البرز انتظارداریم که بر روی لیگ برتر کار کند نه به شکل خرید و فروش بلکه تیمی که متعلق به این استان باشد ضمن آنکه فوتبال ساحلی البرز فراموش نشود.
در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال البرز، منصور بیکوردی با کسب 11 رای از 21 رای اخذ شده برای مدت 4 سال به عنوان رئیس هیات فوتبال این استان انتخاب شد.
7414/ 6155انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.