خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال؛ شهرآورد خوزستان برنده نداشت

لیگ برتر فوتبال؛ شهرآورد خوزستان برنده نداشتبه گزارش ایرنا، امروز(جمعه) شهرآورد خوزستان بین تیم های استقلال و فولاد در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و در نهایت با تساوی صفر بر صفر رسید.
هرچند فولاد برای نزدیک شدن به پرسپولیس صدرنشین و استقلال خوزستان برای رهایی از انتهای جدول نیاز به کسب سه امتیاز داشتند، اما این دیدار با احتیاط زیادی از سوی دو تیم دنبال شد و در نهایت بدون گل به اتمام رسید.
جدال «سیروس پورموسوی» سرمربی فولاد خوزستان که سال گذشته هدایت استقلال خوزستان را برعهده داشت بر حساسیت های این دیدار افزوده بود.
فولاد خوزستان که هفدهمین هفته بدون شکست را پشت سرگذاشت با 38 امتیاز و یک بازی کمتر در رتبه سوم جدول رده بندی ایستاد و استقلال خوزستان نیز با 20 امتیاز در جایگاه پانزدهم ماندگار شد تا همچنان خطر سقوط را به شدت احساس کند.

– ترکیب استقلال خوزستان
وحید شیخ‌ویسی، موسی کولی‌بالی، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، علیرضا دغاغله، میثم دورقی، وحید نامداری(یونس دلفی)، سلمان بحرانی(عادل کلاه کج)، حکیم نصاری، فرید بهزادی‌کریمی(یعقوب کریمی) و اسماعیل شریفات

– ترکیب فولاد خوزستان
حامد لک، ایوب والی، عبدالله کرمی، فرزاد جعفری، پیمان شیرزادی، فرشاد سالاروند(ایمان مبعلی)، سینا مریدی، عبدالله ناصری(مجتبی حقدوست)، حسن بیت‌سعید، رحیم زهیوی و فرشاد جانفزا(آرش افشین)
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** 3783 ** خبرنگار: امیر میرزاییان * انتشار: امید غیاثوندانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.