خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال/ دایی مقتدرانه قلعه نویی را شکست داد

لیگ برتر فوتبال/ دایی مقتدرانه قلعه نویی را شکست دادبه گزارش ایرنا، دیدار این دو تیم از ساعت 16 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور با قضاوت «اشکان خورشیدی» در ورزشگاه پاس قوامین تهران آغاز شد و «مهدی ترابی»، «محمد دانشگر»، «علی قلی زاده» و «رضا جعفری» برای تیم سایپا گلزنی کردند و «استنلی کی روش » در دقیقه 10 تنها گل ذوب آهن را به ثمر رساند.
تیم فوتبال ذوب آهن که در هفت دیدار اخیر خود طعم شکست را نچشیده بود و 6 پیروزی و یک تساوی در کارنامه داشت، در مصاف با شاگردان «علی دایی» بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 10 ارسال «محمد ستاری» هافبک تیم اصفهانی را «استنلی کی روش» با ضربه ای فنی به گل تبدیل کرد.
تنها پنج دقیقه بعد حمله بازیکنان تیم سایپا سبب شد تا توپ ارسالی در محوطه 18 قدم دروازه ذوب آهن به دست «محمد نژاد مهدی» مدافع تیم اصفهانی برخورد کند و خورشیدی نقطه پنالتی را نشان دهد. «مهدی ترابی» بازیکن ملی پوش سایپا نیز این ضربه را به گل تساوی سایپا تبدیل کرد.
تیم سایپا که به حملات خود افزوده بود، در دقیقه 39 صاحب ضربه ایستگاهی شد که «محمد دانشگر» توپ ارسالی «علی قلی زاده» را به گل تبدیل کرد تا نیمه نخست با برتری دو بر یک شاگردان دایی خاتمه یابد.
شاگردان قلعه نویی هجومی نیمه دوم را آغاز کردند و استنلی کی روش در دقیقه 55 می توانست گل تساوی تیم ذوب آهن را به ثمر برساند که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
«مهدی ترابی» در دقیقه 58 نیز از اشتباه مدافعان ذوب آهن استفاده کرد و با «رشید مظاهری» تک به تک شد که ضربه این بازیکن توسط دروازبان ذوب آهن به خوبی دفع شد.
ترابی ملی پوش تیم سایپا در دقیقه 73 با پاس عالی خود «علی قلی زاده» را صاحب موقعیت کرد که او به خوبی دروازه مظاهری را باز کرد.
درحالی که تیم سایپا از گلزنی سیر نمی شد در دقیقه 84 رضا جعفری که به تازگی وارد زمین شده بود، با ضربه سر فنی، توپ را برای چهارمین بار به توردروازه مظاهری چسباند.
ذوب آهنی ها که نمی خواستند در این دیدار با شکست سنگین تهران را ترک کنند، در دقیقه 92 توسط «قاسم حدادی فر» یکی از گل های خورده را جبران کردند و در نهایت شاگردان دایی به پیروزی شیرین چهار بر دو دست یافتند.
ترکیب سایپا در این دیدار:
حامد فلاح‌زاده، محمد دانشگر، رضا علیاری، حامد شیری، امید خالدی، رضا اسدی، مهرداد کفشگری، مهدی ترابی، علی قلی‌زاده، آرش رضاوند و آرمان رمضانی
ترکیب ذوب‌آهن در این دیدار:
رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، خالد شفیعی، جورجی گولسیانی، محمد ستاری، حمید بوحمدان، اکبر ایمانی، سید محمدرضا حسینی، مهدی رجب‌زاده، مرتضی تبریزی و کی‌روش استنلی.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شویدانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.