خانه / دسته‌بندی نشده / ماراتن لندن قربانی گرفت

ماراتن لندن قربانی گرفتبه گزارش ایرنا، این منابع اعلام کردند «مت کمپبل» 29 ساله در 4 مایل مانده به خط پایان غش کرده و پس از تلاش پزشکان حاضر در این مسابقه در بیمارستان از دنیا می‌رود.
او که آشپز حرفه‌ای بوده برای اولین بار در این مسابقه شرکت کرده بود. کمپبل به دلیل شرکت در یک مسابقه تلویزیونی انگلیسی به نام «مسترچف» (به معنای سرآشپز) و رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی شهرتی را در میان مردم این کشور دست‌وپا کرده بود.
دست‌اندرکاران مسابقه ماراتن لندن با انتشار بیانیه‌ای از وقوع این حادثه ابراز تأسف کرده و با خانواده او ابراز همدردی کرده‌اند.
سی هشتمین مسابقه دوی ماراتن لندن صبح دیروز با حضور نزدیک به 39 هزار در لندن برگزار شد.
بر اساس اعلام دست‌اندرکاران این برنامه، حدود 390 هزار نفر از کشورهای مختلف برای شرکت در دو رشته زنان و مردان در ماراتن لندن تقاضا کرده بودند که درنهایت تنها نزدیک به 39 هزار تن موفق به شرکت در این مسابقه شدند.
اکثر شرکت‌کنندگان، افراد غیرحرفه‌ای بودند که برای سرگرمی و همچنین جمع‌آوری کمک برای امور خیریه در ماراتن لندن شرکت کردند.
در این مسابقه که به مسافت 42.2 کیلومتر ( 26.2 مایل) در خیابان‌های مرکزی لندن برگزار شد، شرکت‌کنندگان از منطقه ‘بلک هیث’ واقع در جنوب شرق لندن به سمت خط پایان در نزدیکی کاخ باکینگهام، مسابقه را کامل کردند.
این مسابقه در حالی برگزار شد به گفته منابع انگلیسی گرمای هوا از ابتدای آغاز این مسابقات سابقه نداشته است. آخرین بار ، در 2014 میلادی یکی از دونده‌های مسابقه ماراتن لندن به دلیل گرمای هوا و از دست دادن آب بدنش جانش را از دست داد.
اروپام ** هـ ن **3404انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.