خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تغییر کرد

مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تغییر کردبه گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، با حکم احسان محمدحسنی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، حسین صابری مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و نیز مسئول گروه سینمایی روایت فتح شد.
هاشم میرزاخانی پیش از صابری، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بود.

**جدیدترین تیزر «شاید عشق نبود» رونمایی شد
جدیدترین تیزر فیلم سینمایی «شاید عشق نبود» به کارگردانی سعید ابراهیمی فر که این روزها در گروه سینمایی «هنرو تجربه» در حال اکران است، رونمایی شد.
سعید ابراهیمی‌فر، پانته آ بهرام، سعید پورصمیمی، نیکی کریمی، مهتاب کرامتی، هنگامه قاضیانی، حسن پورشیرازی، مهدی احمدی، لاله اسکندری، سحر ذکریا، حمید رفیعی، سیروس همتی، سیامک انصاری، محسن شریفی، سیاوش درخشی، پوریا آذربایجانی، هوشنگ مرادی کرمانی، قربان نجفی و با معرفی سمانه وفایی و پدرام شریفی در «شاید عشق نبود» به ایفای نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «عروسک فروشی در پارک، ماجراهایی را که بر سر دوست سینماگرش آمده‌ است برای دختر جوانی بازگو می‌کند. دختر جوان که از عوامل فیلمی است که در آن‌سوی پارک مشغول فیلمبرداری آن هستند در انتها به هویت مرد عروسک فروش پی می‌برد.»
تولید فیلم «شاید عشق نبود» به خاطر اختلافاتی با تهیه‌کننده اولیه در بازه زمانی 1383 تا 1395 بوده است. در واقع ابراهیمی‌فر تهیه کننده را تغییر داد و تصمیم گرفت سه طرح کوتاه را کنار هم گذاشته و در آن سه وضعیت ممکن برای یک فیلمساز را به تصویر بکشد.
ابراهیمی‌فر اولین تجربه کارگردانی خود را با فیلم «نار و نی» در سال 1367 رقم زد، سال 1379 «تک درخت‌ها» را مقابل دوربین برد و سال 1383 هم «مواجهه» را ساخت.
فراهنگ**9246** 1823خبرنگار: علیرضا مرادی** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.