خانه / دسته‌بندی نشده / مربی مجارستانی برای تیم ملی شنای جوانان جذب می شود

مربی مجارستانی برای تیم ملی شنای جوانان جذب می شودفرید فتاحیان روز چهارشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلوی آذربایجان غربی به خبرنگار ایرنا افزود: این مربی علاوه بر هدایت تیم به تمامی استان ها سفر کرده و کلاس های مربیگری را برای مربیان استانی برگزار می کند.
وی بیان کرد: 130 هزار شناگر در ایران وجود دارد که کارت بیمه برای آنان صادر شده است و از این ظرفیت می توان استفاده بهینه کرد.
وی از مسوولان هیات های ورزشی استان ها خواست تا استعدادیابی را در اولویت برنامه های خود داشته باشند و برترین افراد را شناسایی و به تیم ملی معرفی کنند.
فتاحیان با اشاره به اینکه رشته شنا یک ورزش پایه و حائز اهیمت است، اضافه کرد: این رشته در رقابت های جهانی و المپیک جزو پر مدال ترین رشته هاست و می توان با تربیت ورزشکاران برتر افتخارات بسیاری را برای کشور کسب کرد.
وی اضافه کرد: فدراسیون همیشه همراه و پشتیبان هیات های ورزشی در استان هاست و اگر هیات ها دچار مشکلی شوند، حمایت های لازم از آنها با تمام قوا انجام می شود.
به گزارش ایرنا در این جلسه حسین بخشایشی با کسب 11 رای از 17 رای ماخوذه به مدت چهار سال به ریاست هیات شنا، شیرجه و واترپلو آذربایجان غربی انتخاب شد.
8135/3072انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.