خانه / دسته‌بندی نشده / مسئولین کمیسیون های مختلف کمیته ملی المپیک معرفی شدند

مسئولین کمیسیون های مختلف کمیته ملی المپیک معرفی شدندبه گزارش ایرنا از کمیته ملی المپیک؛ «شاهرخ شهنازی» دبیر کل کمیته ملی المپیک با اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به اینکه از سه هفته قبل تشکیل کمیسیون ها در دستور کار هیات اجرایی قرار گرفته بود، در نشست امروز بعد از تصمیم گیری نهایی هیات اجرایی، روسای کمیسیون های مختلف کمیته معرفی شدند.
به گفته وی، برای کمیسیون فرهنگی حجت الاسلام ناصر نقویان، کمیسیون ورزش و محیط زیست خانم منوچهری، کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی شاهرخ شهنازی، کمیسیون پزشکی و ورزشی غلامرضا نوروزی، کمیسیون توریسم ورزشی مجید شایسته، کمیسیون زن و ورزش خانم فرهادی زاد، کمیسیون حقوق ورزشی علی دادگر، کمیسیون آموزش باقرزاده، کمیسیون ورزش همگانی علیپور، کمیسیون ورزشکاران حمید سوریان، کمیسیون بازاریابی مجید کیهانی و کمیسیون همبستگی المپیک خانم ترکان انتخاب شده و انتخاب روسای کمیسیون های صلح و ورزش و فناوری اطلاعات نیز به جلسات بعد موکول شد.
سخنگوی کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد: از دیگر مصوبات امروز هیات اجرایی این بود که به تناسب فعالیت ها و اعزام های رسمی که فدراسیون ها دارند روسای فدراسیون ها به همراه کادر فنی بترتیب در جلسات هیات اجرایی دعوت شده تا از این فرصت جهت ارائه برنامه ها و فعالیت های خود استفاده کنند.
وی خاطر نشان کرد:همچنین مقرر شد تا از این پس کمیته ملی المپیک برای ورزشکاران، کادر فنی و مسئولین رشته های عضو مجمع،مدال آور در مسابقات رسمی آسیایی و جهانی و مسابقات بسیار مهم بین المللی اعم از مسابقات خارجی و یا داخلی(میزبانی) با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از آنها تجلیل شود.
دبیر کل کمیته ملی المپیک تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون در خصوص اعزام رشته ها و نفرات نهایی چندین جلسه ستاد عالی برگزار شده است، مقرر شد در نشست بعدی هیات اجرای سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های آسیایی به همراه همکاران خود در کادر سرپرستی در نشست هیات اجرایی حاضر و در خصوص اقدامات صورت گرفته در این زمینه گزارش هایی ارائه کنند.
همچنین مقرر شد، فعالیت های کمیته بین المللی المپیک و شورای المپیک آسیا و فدراسیون های بین المللی رشته های مختلف با دقت توسط واحدهای مختلف کمیته رصد و به اطلاع هیات اجرایی برسد.
ورزشی**9129**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.