خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز با نظم برگزار شد

مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز با نظم برگزار شدبه گزارش ایرنا، علمگیر شیخ روز شنبه در آیین اختتامیه سی و چهارمین دوره مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز افزود: به طور حتم فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران کار بزرگی با برگزاری این رویداد مهم ورزشی انجام داد و با توجه به تلاشی که در برگزاری این دوره از رقابت ها شاهد بودیم، به طور حتم تیم ایران مستحق کسب مدال‌های رنگارنگ این دور از مسابقات بوده است.
شیخ خطاب به مسوولان فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشورمان خاطرنشان کرد: از میزبانی شایسته شما ممنون هستم و خاطرات خوشی به کشورم خواهم برد.
رییس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس ایران نیز در این مراسم اظهار کرد: خداوند را شاکریم که یک بار دیگر افتخار میزبانی این مسابقات بزرگ را نصیب ما کرد؛ از شما ورزشکاران و شرکت ‌کنندگان نیز تشکر می‌ کنم و امیدوارم خاطرات خوبی از این مسابقات در ذهن شما تداعی شده باشد.
هاشم اسکندری ادامه داد: امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت ورزش‌های بیلیاردی در جهان باشیم؛ انشاءالله تلاش ما و همکاران مان در تبریز رضایت خاطر شما را جلب کرده باشد.
به گزارش ایرنا، در آیین اختتامیه سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی اسنوکر آسیا در تبریز، جوایز نفرات اول تا سوم مسابقات متشکل از امیر سرخوش به عنوان نفر اول، علی قره گوزلو به عنوان نفر دوم و احسان حیدری نژاد و محمد بلال در مقام مشترک نفر سوم اهداء شد.
گفتنی است جوایزه نقدی این رقابت ها 30 هزار دلار بود.
سی و چهارمین دوره رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018 از شانزدهم تا بیست و دوم اردیبهشت ماه با حضور کشورهای ایران، قطر، تایلند، پاکستان، هنگ کنگ، فلسطین،عراق، میانمار، هند، ‌سوریه و افغانستان در سالن ورزشی صدرای تبریز برگزار شد.
9853/518انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.