خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقات بین المللی بدمینتون فجر/ تیم های دو نفره بانوان ایران راهی فینال شدند

مسابقات بین المللی بدمینتون فجر/ تیم های دو نفره بانوان ایران راهی فینال شدندبه گزارش ایرنا از فدراسیون بدمینتون، دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در قسمت دو نفره تیمی عصر امروز (چهارشنبه) در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد و در پایان این رقابت ها تیم های دونفره عبدالکریمی و همدانچی از یک سوی و عابدخجسته و شمس از سوی دیگر با پیروزی برابر حریفان خود به برتری دست یافته و راهی دیدار فینال این رقابت ها شدند.
در اولین دیدار تیم دونفره عبدالکریمی و همدانچی به مصاف تیم دونفره «پریا اسکندری و رومینا تاجیک» رفتند که در پایان این دیدار تیم دونقره عبدالکریمی و همدانچی با پیروزی به مرحله نهایی راه یافتند.
دومین دیدار رقابت های دونفره بانوان بین تیم های عابد خجسته و شمس و تیم دونفره «پگاه کامرانی و الناز فیض منش» برگزار شد که در پایان تیم دونفره عابدخجسته و شمس با پیروزی برابر حریف خود به دیدار نهایی راه یافت.
تیم های دونفره اسکندری و تاجیک به همراه تیم دونفره کامرانی و فیض منش به مقام سوم مشترک دست یافتند.
دیدار فینال رقابت های یک نفره و دونفره بانوان در ساعت 9 و 10 صبح فردا (پنجشنبه) و دیدار فینال مسابقات یک نفره و دونفره مردان در ساعت 2 بعدازظهر همین روز برگزار خواهد شد.
بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به مناسبت گرامی داشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در روزهای 16 تا 19 بهمن ماه جاری با جوایز 25 هزار دلاری و با حضور 15 تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون ایران در قسمت یک نفره و دونفره رده بانوان و آقایان برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.