خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقات قهرمانی بوکس گیلان در املش ناتمام ماند

مسابقات قهرمانی بوکس گیلان در املش ناتمام ماندبه گزارش خبرنگار ایرنا مسابقات قهرمانی بوکس استان گیلان انتخابی کشوری در املش شامگاه پنجشنبه به علت اعتراض تماشاگران به نحوه داوری ناتمام ماند.
اسدالله عبدالله تابار رئیس اداره ورزش و جوانان املش در حاشیه این مسابقه به ایرنا گفت: اگر ناداوری هایی هم داشتیم ولی به سبب اینکه میزبان بودیم باید به رأی داوران احترام می گذاشتیم، سپس اعتراضات خود را به استان انعکاس می دادیم.
پس از آنکه رسول اجاق زاده بوکسور املشی در مقابل بوکسور دیگری از رشت مسابقه را واگذار کرد، برخی تماشاگران معتقد به رأی داوران به نفع ورزشکار رشتی بودند و در نهایت، در بازی دیگری، مربی تیم بوکس املش به داوران و مسئولان برگزارکننده اعتراض کرد و تماشاگران نیز همراه شدند و در نتیجه، بازی پایانی که قرار بود بین بوکسور املشی و رودسری برگزار شود، برگزار نشد.
در مسابقات قهرمانی استان گیلان در املش 59 بوکسور از 14 شهرستان حضور داشتند.

** پیروزی ملوان انزلی برابر نظام مهندسی گیلان در رقابتهای بسکتبال لیگ برتر
به گزارش خبرنگار ایرنا در این مسابقه که چهارشنبه شب از هفته پنجم این رقابت ها برگزار شد، تیم بسکتبال ملوان انزلی موفق شد با نتیجه 76 بر 58 حریف خود را شکست دهد.
در رقابت های بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان تیم های درفک رشت ، شهر سبز لاهیجان ، دنیای فلز رشت ، هیات بسکتبال لاهیجان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، نظام مهندسی گیلان ، ملوان انزلی ، آرنا رشت ، شهرداری کوچصفهان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، هیات بسکتبال تالش و فراز انزلی حضور دارند که در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند.

** قهرمانی پرفسور سمیعی در مسابقات بسکتبال آموزشگاه های گیلان
مسابقات بسکتبال آموزشگاه های مقطع متوسطه دوم پسران استان گیلان با قهرمانی آموزشگاه پرفسور سمیعی نماینده ناحیه دو رشت پایان یافت.
به گزارش خبرنگار ایرنا در پایان این رقابت ها ، تیم های بسکتبال آموزشگاه های پرفسور سمیعی رشت و صومعه سرا با غلبه برابر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافتند و در دیدار نهایی که در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی شش هزار نفری شهدای رشت برگزار شد، تیم پرفسور سمیعی رشت برابر حریفش به برتری رسید و عنوان قهرمانی گیلان را کسب کرد.
تیم های بسکتبال آموزشگاه صومعه سرا و ناحیه یک رشت نیز مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
7285/2007/7291انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.