خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر در پایتخت برگزار می شود

مسابقات ورزشی به مناسبت دهه فجر در پایتخت برگزار می شودمحمد رضایی روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود: مسابقات دهه فجر از 11 بهمن ماه به مدت 10روز در شهر تهران ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: مسابقات کم توانان ذهنی و رقابت های دو و میدانی سندروم دان ویژه معلولان، مسابقات جهت یابی با رویکرد خانواده محور، شنا و فوتبال گل کوچک برای ورزشکاران مرد درنظر گرفته شده است.
رئیس سازمان ورزش شهرداری افزود: همچنین در بخش ورزش زنان برنامه هایی از جمله رقابت‌های فلوربال با عنوان المپیاد خورشید مادران و دختران شهر تهران، مرحله نهایی مسابقات محله قهرمان در 14 رشته، رقابت های سپک تاکرا، کار با دستگاه، بومی و محلی و آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام آوران پارالمپیاد پایتخت را برگزار خواهد شد.
رضایی خاطرنشان کرد: همچنین در بخش تفریحات ورزشی برنامه‌های از جمله جشنواره بادبادک‌ها، خیابان ورزش، گردشگری ورزشی، همایش دوچرخه‌سواری و پیاده روی خانوادگی با همکاری مناطق 22گانه تهران را در نظر گرفته شده است.
وی اظهار کرد: همچنین در ایام الله دهه مبارک فجر، برگزاری کارگاه آموزشی راگبی، سمینار ورزشی فیتنس، داوری فوتبال روی میز و تجلیل از پیشکسوتان ورزش صبحگاهی نیز برگزار خواهد شد.
به گفته رئیس سازمان ورزش شهرداری افزون بر200هزار ورزشکار در این رویداد ها شرکت خواهند داشت.
رضایی خاطر نشان کرد: همچنین به مناسبت 22 بهمن نیز همایش راهپیمایی ورزشکاران شهر تهران از مسیر خیابان انقلاب تا میدان آزادی و برپایی غرفه های ورزشی در نظرگرفته شده است.
همچنین جامعه بزرگ ورزش و جوانان همراه با خانواده بزرگ ورزش پایتخت، روز 12 بهمن ماه از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح با حضور در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل (رض) تجدید میثاق می کنند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247 / 1539انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.