خانه / دسته‌بندی نشده / مسی: باید آرامش و تمرکز خود را مقابل کرواسی حفظ کنیم

مسی: باید آرامش و تمرکز خود را مقابل کرواسی حفظ کنیمبه گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی راشا تودی روز یکشنبه به نقل از مهاجم آبی اناری پوشان در خصوص تساوی مقابل وایکینگ ها نوشت: باید به آینده نگاه کنیم؛ فکر می کنم استحقاق سه امتیاز را داشتیم، اما باید با آرامش به کار خود ادامه دهیم.
تیم ملی ایسلند که نخستین حضور خود را در جام جهانی تجربه می کند، روز گذشته موفق شد یکی از بخت های اصلی قهرمانی جام جهانی را با نتیجه 1 – 1 متوقف کند؛ در این دیدار «هانس هالدورسون» دروازه بان ایسلند در دقیقه 63 با مهار پنالتی مسی معجزه کرد.
مسی در این باره تصریح کرد: از دست دادن پنالتی مسلما باعث رنجش من شده است؛ چرا که می توانستیم با استفاده از آن برنده بازی باشیم؛ علاوه بر این نگرفتن سه امتیاز در دیدار نخست و در حالی که ما استحقاق آن را داشتیم، کمی تلخ است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باید آرامش خود را حفظ کنیم و متمرکز باشیم؛ به اعتقاد من در بیشتر دقیق بازی، عملکرد خوبی داشتیم، اما به هرحال تنها باید تلاش کنیم در بازی بعدی مقابل کرواسی پیروز میدان باشیم.
مسی پیشتر درباره‌ جام جهانی و اشتیاقش برای رهبری آلبی‌سلسته برای فتح عنوان قهرمانی که از سال 1986 دور از دسترس آرژانتینی‌ها بوده گفته بود: حاضر بودم یکی از عناوین قهرمانی‌ام با بارسلونا را بدهم ولی جام جهانی را برای آرژانتین بدست آورم.
ورزشی**3991**1584انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.